YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Ganiali się z kijkami

28 sierpnia 2016 21:55:39 | autor: redakcja
Ponad 200 zawodników wzięło udział w IV Etapie Pucharu Lubelszczyzny Nordic Walking, który odbył się 20 sierpnia na Międzyrzeckich Jeziorkach.

Puchar Lubelszczyzny Nordic Walking w Międzyrzecu Podlaskim (fot. UM Międzyrzec Podlaski)

Startowano i finiszowano przy stoku narciarskim. Rywalizacja toczyła się na dwóch dystansach: 5 i 10 km. Biegali także niepełnosprawni oraz dzieci.

W marszu na 5 km wśród panów najszybszy był Łukasz Witczuk z Luki Team Siedlce (czas 31:41). Wśród pań pierwsza była Lidia Borkowska z tego samego klubu (czas 34:02). W kategoriach wiekowych na podium stawali też nasi. W kat. M-18 trzeci był międzyrzeczanin Fabian Rychlik, a w kat. K30-39 pierwsza linię mety minęła Katarzyna Jendruchniewicz (Fundacja "W te pędy").

Na dystansie 10 km również najszybsi byli zawodnicy Luki Team Siedlce. Wśród panów triumfował Andrzej Dziedziewicz (czas 59:58), a wśród pań Renata Jachimowicz (1:12:19). W kat. M19-29 pierwszy był Łukasz Rozenkiewicz, a w kat. M30-39 trzecie miejsce zajął Grzegorz Rychlik (obaj z Fundacji "W te pędy"). W kat. K19-29 trzecia była Joanna Wsół (Fundacja "W te pędy"). Kat. K30-39 wygrała międzyrzeczanka Agnieszka Miłosz-Tusz.

Nagrody dla zwycięzców wręczyli: przewodniczący sejmiku wojewódzkiego Przemysław Litwiniuk i burmistrz Zbigniew Kot. Organizatorem imprezy była Fundacja "W te pędy", a współorganizatorem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

REKLAMA
reklama


Puchar Lubelszczyzny Nordic Walking w Międzyrzecu Podlaskim


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male