YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

GCK dla kobiet

20 marca 2018 16:59:41 | autor: redakcja
Gminne Centrum Kultury w Drelowie zorganizowało 8 marca imprezę "Całkiem kulturalny wieczór – O i dla Kobiety".

„Całkiem kulturalny wieczór – O i dla kobiety” w Drelowie (fot. Magdalena Pepa)

 

Panie nie zawiodły i szczelnie wypełniły tego dnia salę widowiskową GCK. A atrakcji i zaskoczeń nie brakowało. Przed zgromadzonymi wystąpiła m.in. gwiazda muzyki disco polo Casandra. Pochodząca z Żerocina Elwira Matysiak tym razem jednak nie śpiewała, tylko udzielała porad jako niezależna konsultantka kosmetyczna.

O śpiew i muzykę zadbała Angelika Paluszkiewicz. Zgromadzone panie oklaskiwały jej podopiecznych uczących sie w GCK gry na gitarze (Maja Konaszewska, Izabela Kozłowiec, Beata Łajtar, Marta Sitarczuk) i uczęszczających na warsztaty emisji głosu (Maria Kossak, Dominika Uzdowska). Na scenie wystąpił również duet akustyczny Maria Kossak – wokal i Angelika Paluszkiewicz – gitara oraz akordeonista Marcin Wardziak z Wors (solo i w duecie z Angeliką Paluszkiewicz). Ponadto gościnnie w Drelowie zaprezentowały sie dwie pary z międzyrzeckiego Klubu Tańca Towarzyskiego "Iskra" prowadzonego przez Izabelę Zakrzewską. Zatańczyli Anna Filipek z Robertem Tymoszukiem oraz Karolina Tymoszuk z Mateuszem Nazarukiem.

Dużą dawkę humoru uczestnikom spotkania zapewniła Grupa Teatralna "Tu i Teraz". Wprawdzie aktorzy z Drelowa wystąpili w mocno okrojonym składzie, jednak poradzili sobie znakomicie. Na scenie brylował były wicemarszałek Sejmu Franciszek Jerzy Stefaniuk, a towarzyszyli mu Beata Lewczuk, Dorota Sawczuk, Jerzy Michaluk i Zbigniew Steszuk.

Życzenia z okazji Dnia Kobiet złożył zebranym wójt Piotr Kazimierski. Wszystkie panie otrzymały od niego słodkie podarunki.


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male