YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Gładki Żuraff w Art Ovo

23 września 2020 16:51:55 | autor: Justyna Madan
W Art Ovo Centrum Praktyk Artystycznych znów będzie gorąco. A to za sprawą kolejnego koncertu online. Tym razem, 11 października, wystąpi Gładki Żuraff, projekt muzyków znanych m.in. z zespołu Koniec Listopada. Przy okazji każdy z nas może zostać mecenasem kultury.

fot. Gładki Żuraff


"Włącz koncert i zostań mecenasem kultury" - to hasło przewodnie tego wydarzenia. Art Ovo miłośników dobrej muzyki zaprasza na kolejny koncert, który odbędzie się w sobotę, 11 października o godzinie 19:00. Obejrzeć i wysłuchać muzyków będzie można przed ekranem komputera, jest to bowiem impreza online.

Gładki Żuraff to projekt muzyków znanych m.in. z zespołu Koniec Listopada, NaDahu czy Bumelant. Muzyka, jaką grają jest wypadkową ich gustów. Razem tworzą wybuchową mieszankę styli i bombardują energią ze sceny.

- W związku z tym wydarzeniem chcemy w Art Ovo rozpocząć nowy projekt kulturalny (wspólnie z Molas Agencja Artystyczna i Stream Media) jakim będzie rozwijanie kultury w sieci oraz promowanie młodych zespołów- informuje Anna Jakubiuk. -  Koncerty transmitowane na żywo w internecie to szansa na dotarcie do nieograniczonej liczby widzów. Wspieramy też branżę zajmującą się organizacją koncertów (nagłośnienie, oświetlenie), gdyż koncert online wymaga takiej samej oprawy, jak koncert grany zwykłej scenie.

Tym razem, zamiast klasycznych biletów Art Ovo daje szansę każdemu uczestnikowi wydarzenia, ale też miłośnikom kultury i sympatykom Centrum na zostanie mecenasem kultury. - Postanowilismy zamiast biletów zrobić ukłon w stronę publiczności i dać im okazję do udziału nie tylko w odbiorze, ale i współtworzeniu wydarzeń kulturalnych, muzycznych w Art Ovo.  Uruchomiliśmy zbiórkę, którą każdy może zasilić i tym samym stać się mecenasem kultury. Pieniądze ze zbiórki przeznaczymy na organizację kolejnych koncertów online (i nie tylko). Zespoły już stoją w kolejce. Stawiamy na debiutujące zespoły, którym potrzebna jest promocja. Nie zabraknie też bardziej znanych grup - mówi Anna Jakubiuk.

Koncert będzie można obejrzeć na kanale Art Ovo na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCzvaWqy0MRBqxhGArkLbVKQ

Prjekt Art Ovo można wspierać finansowo na stronie zrzutki: https://zrzutka.pl/hmh9n8"

 

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male