Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
7.8°C
Kontakt
gmina Międzyrzec Podlaski

Gmina Międzyrzec pomaga Ukrainie - zbiórka pieniężna

3 marca 2022 19:08 | autor: Anna Ostapiuk

Stowarzyszenie Społeczno-Oświatowe Gminy Międzyrzec, działające na terenie Gminy Międzyrzec Podlaski, w porozumieniu z wójtem gminy Krzysztofem Adamowiczem, uruchomiło zbiórkę pieniędzy, które będą wykorzystane do niesienia konkretnej i celowej pomocy uchodźcom przebywającym w rejonie Międzyrzecczyzny.

Na terenie Gminy Międzyrzec Podlaski na dzień 3 marca 2022 r. zakwaterowanych zostało już ponad 200 uchodźców wojennych z Ukrainy. Nie ulega wątpliwości, że każdy człowiek, niezależnie od pochodzenia, zasługuje na to, aby otrzymać pomoc, zwłaszcza wtedy, gdy na jego ojczyznę spadają rakiety - czytamy w opisie zbiórki. W tej chwili rodziny, które zakwaterowały uchodźców z Ukrainy na terenie Gminy Międzyrzec Podlaski, są niemal całkowicie samodzielne. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem bezinteresowności i odpowiedzialności, z jaką podchodzicie Państwo do deklarowania opieki nad potrzebującymi Sąsiadami z Ukrainy. Jednakże, by pomagać skutecznie i mądrze, musimy podejmować działania długofalowe. Gmina Międzyrzec Podlaski we współpracy z podmiotami publicznymi i organizacjami obywatelskimi konsekwentnie uruchamia kolejne etapy wsparcia.

Kolejnym etapem jest właśnie rozpoczęta już zbiórka pieniężna pod hasłem "Gmina Międzyrzec Podlaski pomaga Ukrainie", która odbywa sie na portalu zrzutka.pl

Cel to 40.000 zł, zrzutka potrwa 30 dni. Aby dorzucić własną cegiełkę należy wejść na stronę ⇒ Gmina Międzyrzec Podlaski pomaga Ukrainie i dokonać wpłaty wybranej przez siebie kwoty. Liczy się każda złotówka.

______
Źródło: Gmina Międzyrzec Podlaski

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny