YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Golf najechał na Seata

21 października 2018 18:30:11 | autor: Redakcja
Do wypadku doszło na ulicy Lubelskiej przy kościele św. Piotra i Pawła. Są dwie poszkodowane osoby.

21 października około godz. 15.50 doszło do groźnie wyglądającego wypadku przy kościele św. Piotra i Pawła na ulicy Lubelskiej. Volkswagen Golf na radzyńskich tablicach rejestracyjnych uderzył w tył samochodu osobowego marki Seat Ibiza, stojącego na światłach awaryjnych. Impet uderzenia przesunął Seata o kilka metrów i obrócił o 90 stopni.

Obrażenia odniósł kierowca Volkswagena i jego pasażerka. Pogotowie zabrało ich do szpitala. Kierowca Seata o własnych siłach opuścił pojazd.

Wypadek zablokował ruch na ulicy Lubelskiej, na odcinku od ulicy Narutowicza do ulicy Listopadowej. Miejsce zdarzenia zabezpieczała JRG, OSP Śródmieście oraz policja, która zorganizowała objazd ul. Listopadową. Do wypadku doszło w pobliżu lokalu wyborczego w Liceum Ogólnokształcącym. Nie zakłociło to jednak przebiegu wyborów.

Służby wzywano do zdarzenia drogowego również w nocy z soboty na niedzielę. Około godz. 3.30 na ulicy 3 Maja samochód osobowy uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (22 października 2018 11:32:21) Autor tych wypocin niech się zdecyduje czy pisze o marce auta czy modelu? Golf to model, SEAT marka. Więc może konsekwencji brakło? Lol autor: gość
  (22 października 2018 02:16:43) Bo stołpno miało najdalej. autor: gość
  (21 października 2018 21:52:38) Jakim trzeba być debilem, żeby tak bezmyślnie wjechać w stojący na światłach awaryjnych samochód? LRA... autor: gość
  (21 października 2018 20:14:13) akcja W akcji również udział brało OSP ŚRÓDMIEŚCIE. autor: strażak
  logo male