2.7°C

Gra lepsza niż wynik

12 sierpnia 2021 19:36 | autor: redakcja

W drugiej kolejce rozgrywek IV ligi lubelskiej Huragan Międzyrzec przegrał z Lublinianką Lublin 0:3.

Lublinianka nie bez powodu wymieniana jest w tym sezonie jako główny kandydat do awansu. W letniej przerwie zespół został solidnie wzmocniony, o czym boleśnie przekonali się międzyrzeczanie.

W środowym spotkaniu goście prowadzenie objęli w 25 minucie. Po dośrodkowaniu Tomasza Brzyskiego w pole karne głową uderzał Michał Paluch. Sebastian Czarnecki odbił piłkę, jednak ta trafiła pod nogi Dominika Ptaszyńskiego, który tej sytuacji nie zmarnował. W 40 minucie było już 2:0. Tym razem w polu karnym niepilnowanego Palucha wypatrzył Mateusz Miśkiewicz, a napastnik Lublinianki zdołał umieścić piłkę w siatce.

W przerwie trener Damian Panek dokonał trzech zmian, a Huragan ruszył do odrabiania strat. Na bramkę rywali uderzali m.in. Mariusz Chmielewski i Paweł Komar, jednak albo brakowało precyzji, albo na drodze stawał bramkarz Lublinianki. Losy spotkania rozstrzygnęły się w 83 minucie, po kontrataku gości, który zakończył pięknym strzałem Brzyski.

Huragan na tle mocnej Lublinianki nie wypadł źle, a o wyniku zdecydowały popełnione błędy i brak skuteczności pod bramką rywali. Okazja do rehabilitacji już w najbliższą sobotę, w wyjazdowym spotkaniu z Opolaninem Opole Lubelskie.

Huragan Międzyrzec Podlaski – Lublinianka Lublin 0:3 (0:2)
Bramki: Ptaszyński 25, Paluch 40, Brzyski 83
Huragan: Czarnecki – Felczak (46' Grochowski), Olszewski (71' Mirończuk), Konaszewski, Komar, Magier (46' Mikołajewski), Goździołko (80' Sobolewski), Całka (46' Czumer), Radziszewski, Łukanowski, Chmielewski

3 kolejka (14-15 sierpnia)
Orlęta Łuków - Sparta Rejowiec Fabryczny (14 sierpnia, 16:00)
POM Iskra Piotrowice - Włodawianka Włodawa (15 sierpnia, 17:00)
Powiślak Końskowola - Górnik II Łęczna (15 sierpnia, 11:00)
Lublinianka Lublin - Motor II Lublin (14 sierpnia, 17:00)
Opolanin Opole Lubelskie - Huragan Międzyrzec Podlaski (14 sierpnia, 18:00)
Lewart Lubartów - Lutnia Piszczac (14 sierpnia, 17:00)

(16 sierpnia 2021 13:44)
    Hihihihihihi chyba trzyma Cię jeszcze po weekendzie że takie bzdury wypisujesz

(16 sierpnia 2021 13:26)
    A moze ktos by sie w koncu zabral za ten dziwny klub, na ktory placimy wszyscy chyba z milion rocznie. Dlaczego za 5 tys zatrudnia sie trenera z Radzynia a taki Kamil Korniluk traci prace w szkole? Albo czemu przyjezdnym proponuje sie wieksze pieniadze niz wychowankom? Pytan moze byc wiecej.
    autor: Gosc

(15 sierpnia 2021 11:16)
    Czasy czynów społecznych skończyły się .Czyżby powrót do tamtych czasów?

Ładpwanie kasy w błoto !
    Nie mam nic przeciwko Huraganowi ale mam pytanie: Dlaczego rok w rok Miasto Międzyrzec Podlaski ładuje grubą kasę w coś co nie przynosi korzyści dla miasta i obywateli? Huragan a raczej jego działacze niech ruszą swoje cztery litery i znajdą sposorów strategicznych którzy utrzymają klub. Pieniądze topione w ten interes można zainwestować chociażby w przebudowę przejazdu kolejowego na Partyzantów z czego skorzystała by dość większa grupa społeczna niż kibice i fani Huraganu !!! Karetki pogotowia, Straż Pożarna, Policja nie stałyby pod zamkniętą rogatką, kotoś może miałby szanse na przeżycie. Nie sądzice że trzeba z tym zrobić pożądek ???
    autor: kibic

(14 sierpnia 2021 13:35)
    Kłamliwwy artykuł Gra była taka jak wynuik huragan oddał pierwszy celny strzał ok 80 minuty w sumie 2.celne strzały lublinianka kontrolowania przebieg meczu,dla mnie to brak kreatywności środka pomocy

(14 sierpnia 2021 12:53)
    To nie jest już Huragan, tylko Legia cudzoziemska. Zdolni, młodzi wychowankowie odchodzą wkrótce odejdą ci starsi (jeszcze dwóch zostało) i zostaną werbowanicy, najemnicy.