YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Grad nagród na Pożegnaniu lata

2 października 2011 15:07:35
Setki cukierków, dziesiątki zabawek, kilkanaście konkursów, tańce integracyjne i dyskoteka. To wszystko czekało na dzieci, które przybyły w niedzielę na plac Jana Pawła II.

Dzieci w brazylijskim tańcu „Ciapa la galeina”

Dzieci integrowały się poprzez tańce prowadzone przez wodzireja Fantomasza. Wykonywały układy taneczne do utworów znanych z filmów o Panu Kleksie: Witajcie w naszej bajce, czy Na wyspach Bergamutach. Potem odbyły muzyczną podróż po różnych stronach świata: Od Niemiec, poprzez Italię, Stany Zjednoczone, Brazylię aż po Afrykę i Chiny.

Organizatorzy przygotowali konkursy, w których do wygrania było w sumie ponad 50 nagród. Najwięcej emocji wzbudziły: jedzenie pączków na czas bez użycia rąk, picie wody przez słomkę, przeciąganie liny. Były też skoki w workach i rzut kasztanami do kosza. Dość trudną konkurencją okazał się wyścig par „Wiódł ślepy kulawego”. Poza wymienionymi rywalizacjami dziewczyny musiały jak najszybciej zdjąć spinacze z wieszaka, a chłopcy dmuchać balony, aż pękną.

Widzowie obejrzeli także występ miejscowej grupy break dance. Wieczorem odbyła się dyskoteka. Organizatorem imprezy „Pożegnanie lata” było międzyrzeckie stowarzyszenie Podaj Dziecku Pomocną Dłoń.


 
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male