5.2°C
Region

Grają o Puchar Polski

3 sierpnia 2021 11:31 | autor: redakcja

W pierwszej rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgowym rezerwy Huraganu Międzyrzec wyeliminowały Rogo Rogoźnicę, a Krzna Rzeczyca pokonała Agrosport Leśna Podlaska.

W meczu rozegranym w Rzeczycy wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Kacper Chudowolski, a w ostatnich minutach rzut karny wykorzystał Emil Olszewski. W doliczonym czasie gry wynik podwyższył jeszcze trener Krzny Daniel Wajszczuk.

W spotkaniu rezerw Huraganu z Rogo Rogoźnica w regulaminowym czasie gry był remis 1:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył Alex Wróbel, a dla gości Jakub Piszcz. O awansie zdecydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali międzyrzeczanie.

W drugiej rundzie Krzna Rzeczyca podejmować będzie Tytana Wisznice, grającego obecnie w klasie okręgowej. Mecz odbędzie się w niedzielę, 8 sierpnia (godz. 16). Huragan II Międzyrzec Podlaski zagra u siebie z OKS Biała Podlaska. To spotkanie zostanie rozegrane w czwartek, 12 sierpnia (godz. 17.30).