7.6°C

Huragan górą w starciu beniaminków

13 października 2019 13:39 | autor: redakcja
(fot. Marcin Wasiluk)

W 11. kolejce rozgrywek IV ligi lubelskiej Huragan Międzyrzec pokonał Granit Bychawa 2:1. Po raz kolejny kibice obejrzeli na międzyrzeckim stadionie bardzo dobre piłkarskie widowisko.

W 20 minucie spotkania nasz zespół na prowadzenie wyprowadził Bartłomiej Tkaczuk, a kwadrans później wynik podwyższył Igor Paczuski. W drugiej części spotkania goście starali się przejąć inicjatywę, jednak efektem ich starań była jedynie bramka kontaktowa strzelona w 85 minucie.

Wygrana z Granitem pozwoliła zespołowi Damiana Panka awansować na trzecie miejsce w ligowej tabeli. Do lidera Lewartu Lubartów nasi piłkarze tracą sześć punktów.
W najbliższą niedzielę (20 października, godz. 15.00) Huragan zagra na wyjeździe z Ładą 1945 Biłgoraj.

Huragan Międzyrzec – Granit Bychawa 2:1 (2:0)
Bramki: Bartłomiej Tkaczuk 20, Igor Paczuski 37 – Jakub Szymala 85
Huragan: Bierdziński – Panasiuk, Mirończuk, Olszewski, Grochowski, Całka, Korgol (62′ Czumer), H. Łukanowski (90′ Chudowolski), Tkaczuk (75′ Wiraszka), Radziszewski, Paczuski (50′ Pakuła)

11. kolejka (12-13 października)
Kłos Chełm – Kryształ Werbkowice 0:1
Włodawianka Włodawa – Górnik II Łęczna 2:1
Huragan Międzyrzec Podlaski – Granit Bychawa 2:1
Orlęta Łuków – Unia Hrubieszów 1:2