4.9°C

Huragan już w trzeciej rundzie

12 sierpnia 2012 22:00
Huragan Międzyrzec- Agrocorn Milanów 3:0 (Puchar Polski 12.08.2012)

Piłkarze z Międzyrzeca pokonali LKS Agrocorn Milanów 3:0 i awansowali do trzeciej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgowym.

Ostatni sprawdzian Huraganu przed inauguracją rozgrywek w Klasie A wypadł całkiem nieźle. Milanów, który będzie przeciwnikiem międzyrzeczan również w lidze, jedynie przez kilkanaście minut pierwszej połowy był w stanie sprawić im nieco kłopotów. Pomimo to w pierwszej połowie nasi gracze mieli problemy z pokonaniem bramkarza gości (w 12 minucie Chilimoniuk nie strzelił karnego za faul na Boguckim). Udało się to dopiero w 44 minucie, kiedy celnym strzałem z ostrego kąta popisał się Bogucki.

Huragan na 2:0 podwyższył w 52 minucie, po bardzo ładnej zespołowej akcji. Zaniewicz podał na lewe skrzydło do Chilimoniuka, ten podciągnął z piłką i wyłożył ją tak idealnie, że Boguckiemu pozostało jedynie przystawić nogę. W 72 minucie Bogucki po raz trzeci wpisał się na listę strzelców, udanie egzekwując rzut karny.

W Huraganie w tym spotkaniu zadebiutowali bracia Łukasz i Mateusz Łobejko, pochodzący z Dębowej Kłody.

- Ich gra wygląda naprawdę solidnie – stwierdził po meczu trener Jacek Syryjczyk.

Już w środę, 15 sierpnia, międzyrzeczanie zadebiutują w Klasie A. Zagrają o godz. 17, u siebie z Wenus Oszczepalin. Trener liczy, że w tym spotkaniu będzie miał już do dyspozycji Kamila Korniluka, który wraca do Międzyrzeca po występach w MKS Melnik. Wiadomo już także, że w Huraganie będzie występował Paweł Rusinek z Granitu Bychawa.

Huragan Międzyrzec - LKS Agrocorn Milanów 3:0 (1:0)

Bramki: Bogucki 44, 52, 72

Huragan: Nowak – Węgrzyniak, Starzyński, Łobejko Łukasz (70 Łobejko Mateusz), Grudziński – Puścian, Tusz (70 Zdunek), Zaniewicz, Chilimoniuk (70 Adamczyk) – Cep (46 Rostek), Bogucki.