Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Huragan odzyskał skuteczność

29 kwietnia 2021 10:02 | autor: redakcja

W 3 kolejce rozgrywek grupy mistrzowskiej IV ligi Victoria Żmudź przegrała z Huraganem Międzyrzec 1:4.

Po ostatnich męczarniach w polu karnym przeciwnika nasi piłkarze w końcu odzyskali skuteczność. W Żmudzi już w 2 minucie bramkarza gospodarzy pokonał z rzutu karnego Alan Olszewski. Na kolejną bramkę czekaliśmy do 30 minuty, kiedy to na listę strzelców wpisał się Mateusz Panasiuk. Dwie minuty później było już 3:0, bo wynik podwyższył Paweł Radziszewski. Goście odpowiedzieli celnym trafieniem w 63 minucie, jednak to wszystko na co było ich stać tego dnia. Wynik spotkania ustalił w 87 minucie Oskar Siwek.

Następne ligowe spotkanie zespół Damiana Panka rozegra w poniedziałek, 3 maja. Do Międzyrzeca przyjedzie lider Tomasovia Tomaszów Lubelski. Mecz rozpocznie się o godz. 16. Niestety, bez udziału kibiców, którym na osłodę pozostanie internetowa transmisja.

Victoria Żmudź – Huragan Międzyrzec Podlaski 1:4 (0:3)
Bramki: Kashay 63 – Olszewski 2 (karny), Panasiuk 30, Radziszewski 32, Siwek 87
Huragan: Kozaczyński - Grochowski, Olszewski, Mirończuk, Panasiuk, Waniowski, Czumer, Korolczuk, Korgol, Radziszewski, Siwek oraz Weręgowski, Kania, Góralski

3 kolejka (28-29)
Victoria Żmudź - Huragan Międzyrzec Podlaski 1:4
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Powiślak Końskowola 5:0
Granit Bychawa - Lutnia Piszczac (29 kwietnia, 17:00)
Świdniczanka Świdnik Mały - Lublinianka Lublin 4:1