7.1°C

Huragan zgasił Iskrę

24 sierpnia 2020 22:24 | autor: mw

W piątej kolejce rozgrywek IV ligi lubelskiej Huragan Międzyrzec pokonał w wyjazdowym spotkaniu POM Iskrę Piotrowice 2:0.

Pierwsza połowa spotkania toczyła się pod dyktando Huraganu, jednak naszym piłkarzom brakowało szczęścia w sytuacjach podbramkowych. Bramka w końcu wpadła w 66 minucie po akcji Pawła Komara i Huberta Łukanowskiego, którą wykończył Patryk Pakuła. Ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania w 80 minucie, wykorzystując dobre podanie Łukasza Mirończuka.

W najbliższy weekend zespół Damiana Panka zagra na wyjeździe z Opolaninem Opole Lubelskie.

POM Iskra Piotrowice - Huragan Międzyrzec Podlaski 0:2 (0:0)
Bramki: Pakuła 66 i 80
Huragan: Czarnecki – Komar, Mirończuk, Olszewski, Grochowski (78 Panasiuk), Czumer (83 Weręgowski), Korgol, H. Łukanowski (72 Tkaczuk), Radziszewski, Kleber (60 Sz. Łukanowski), Pakuła (67 Chudowolski)

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia
Opolanin Opole Lubelskie - Huragan Międzyrzec (30 sierpnia, 17:00)
Lublinianka Lublin - POM Iskra Piotrowice (29 sierpnia, 17:00)
Górnik II Łęczna - Bizon Jeleniec (30 sierpnia, 11:00)
Orlęta Łuków - Włodawianka Włodawa (29 sierpnia, 17:00)
Start Krasnystaw - Lutnia Piszczac (29 sierpnia, 11:00)
Powiślak Końskowola - Sparta Rejowiec Fabryczny (29 sierpnia, 12:00)

(31 sierpnia 2020 07:00)
    SUPER!!!!!!!

(30 sierpnia 2020 20:22)
    Dzisiaj Huragan wygrał na wyjeździe 4:3 z Opolaninem Opole i awansował na pierwsze miejsce w tabeli brawo panowie trzymać tak dalej!!!!!!!