YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Imprezowo w gminie Międzyrzec

27 maja 2016 22:17:09 | autor: redakcja
Mieszkańcy gminy Międzyrzec w niedzielę (29 maja) mogą mieć problem. Do wyboru mają aż trzy atrakcyjne imprezy.

Szereg atrakcji zaplanowano 29 maja w Tłuśćcu, gdzie świętowany będzie Gminny Dzień Strażaka, połączony z obchodami 60-lecia miejscowej OSP oraz Gminny Dzień Dziecka, pod hasłem "Bezpieczny wypoczynek". Strażackie święto rozpocznie o godz. 12 mszą świętą w kaplicy w Żabcach. Dalsza część uroczystości odbywać się będzie na placu przy Szkole Podstawowej w Tłuśćcu. O godz. 15 rozpocznie się festyn z okazji Dnia Dziecka, któremu towarzyszyć będą występy artystyczne.

Społeczność Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Misiach 29 maja zaprasza na Święto Rodziny połączone z obchodami Dnia Patrona Szkoły. Impreza rozpocznie sie o godz. 15. W programie: występy uczniów, pokazy strażackie, konkurencje sportowe, gry i zabawy na wesoło oraz szereg innych atrakcji.

W Maniach 29 maja zplanowano imprezę pod hasłem "Dzień Matki na ludowo". Rozpocznie ją o godz. 16 msza święta w miejscowym kościele. O godz. 17.15 w remizie strażackiej rozpoczną się występy zespołów i kapel ludowych.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (30 maja 2016 15:04:50) BĘDZIE SIĘ DZIAŁO Jaka gmina takie atrakcje. Chyba nie wiem gdzie się udam ;] autor: rodowity
    (30 maja 2016 14:40:55) wójt z .NOWOCZESNA? nowosc? wójt z .NOWOCZESNA? nowosc? autor: ja
    (30 maja 2016 10:21:04) wybory W gminie tylko się bawią, a inwestycji jakoś nie widać i nie czuć..... pora wziąć się do roboty. wybory coraz bliżej. autor: gość
    logo male