YouTube Facebook fotogalerie
reklama
Region

IX Piknik Integracyjny dla Osób Niepełnosprawnych

29 czerwca 2016 15:15:36 | autor: Redakcja
Członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Drelowa po raz 9. zorganizowali spotkanie integracyjne dla osób niepełnosprawnych.

IX Piknik Integracyjny dla Osób Niepełnosprawnych (fot. facebook.com/MrSeti1/?fref=ts‪#‎Makary)

27 czerwca członkowie OSP Drelów po raz kolejny aktywnie włączyli się w akcję przygotowania i zorganizowania Pikniku Integracyjnego dla Osób Niepełnosprawnych. W tym roku piknik przegotowany został w Ośrodku ''Zacisze'' w Międzyrzecu Podlaskim.

Druhowie z Drelowa razem z Caritasem Diecezji Siedleckiej Środowiskowy Dom Samopomocy oraz druhami z OSP Stołpno i członkami JRG w Międzyrzecu Podlaskim przygotowali dzień pełen atrakcji dla podopiecznych Caritasu.

Każda osoba mogła popływać łodziami strażackimi, kajakami, rowerkami wodnymi i w kuli wodnej oraz skorzystać z atrakcji Ośrodka „Zacisze” – np. minizoo.

Na koniec pikniku wszyscy zostali zaproszeni na kiełbaskę z grila. W sumie w całym spotkaniu uczestniczyło ponad 140 osób niepełnosprawnych. Była to okazja do wypoczynku i integracji uczestników z różnych placówek.

Organizatorzy składają podziękowania członkom Ochotniczej Straży Pożarna "Stołpno" oraz Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Międzyrzecu Podlaskimo, którzy bardzo pomogli w zorganizowaniu całego pikniku.

REKLAMA
reklama


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male