YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Jesienne Wiwaty z węgierskim akcentem

20 maja 2020 08:07:11 | autor: redakcja
Miejski Ośrodek Kultury poinformował o przeniesieniu terminu XII Wiwatów Królewskich na wrzesień. Na imprezie pojawią się ciekawi goście z Węgier.

Nowy termin imprezy zaproponował jej główny organizator Tomasz Sajko. Wiwaty mają się odbyć 19-20 września. Dziś jeszcze za wcześnie, aby mówić o szczegółowym programie tegorocznej edycji Wiwatów, wiadomo jednak, że będą dodatkowe atrakcje.

MOK zdobył dotację w konkursie organizowanym przez Instytut Współpracy Polsko-Węgierskiej im. Wacława Felczaka. Pozyskane pieniądze będą przeznaczone na organizację Dnia Węgierskiego podczas XII Wiwatów Królewskich. Główną atrakcją będzie koncert zespołu muzyki średniowiecznej i tradycyjnej Hollóének Hungarica z Debreczyna.

Wiwaty są druga imprezą MOK-u przeniesioną na jesień. Wcześniej poinformowano, że 12 września odbędzie się „Wschodnia Bitwa vol. 2”.

Nie wiadomo co będzie z pozostałymi imprezami. Wiele w tym przypadku zależy od sytuacji epidemicznej. Największą stratą dla MOK jest jak dotąd odwołanie Dni Międzyrzeca 2020, które miały się odbyć w połowie maja. Poza tym, znamy finalistów tegorocznej edycji przeglądu „ROCKwMOK”, jednak finał imprezy jak dotąd się nie odbył z wiadomych względów.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male