W czwartym turnieju wzięło udział 15 męskich i 8 mieszanych żeńsko-męskich zespołów. W rywalizacji mężczyzn wygrali Marcin Śliwa i Bartosz Jesień, a tytuł MVP przypadł dla Łukasza Wasąga. W rozgrywkach par mieszanych najlepsi byli Michał Bogucki i Maksymilian Oksiejuk, a MVP została Agata Matejek.
Wyniki IV Turnieju
Ćwierćfinały mężczyzn
Kaczmarczyk Rafał/Zakrzewski Przemysław - Rdułtowski Janusz/Matusiak Mateusz 21:13
Kasjaniuk Sylwester/Sowik Mateusz - Hasiak Rafał/Majewski Kamil 21:19
Półfinały mężczyzn
Marcin Śliwa/Bartosz Jesień - Kaczmarczyk Rafał/Zakrzewski Przemysław 21:12
Wasąg Łukasz/Rebzda Bartłomiej - Kasjaniuk Sylwester/Sowik Mateusz 21:17
Mecz o 3 miejsce
Kasjaniuk Sylwester/Sowik Mateusz - Kaczmarczyk Rafał/Zakrzewski Przemysław 21:18
Finał
Marcin Śliwa/Bartosz Jesień - Wasąg Łukasz/Rebzda Bartłomiej 21:12
Kolejność końcowa IV Turnieju Mężczyzn
1. Marcin Śliwa/Bartosz Jesień 25 p.
2. Wasąg Łukasz/Rebzda Bartłomiej (Międzyrzec/Biała Podlaska) 22 p.
3. Kasjaniuk Sylwester/Sowik Mateusz (Międzyrzec/Biała Podlaska) 20 p.
4. Kaczmarczyk Rafał/Zakrzewski Przemysław (Biała Podlaska) 18 p.
5. Hasiak Rafał/Majewski Kamil (Biała Podlaska) 16 p.
6. Rdułtowski Janusz/Matusiak Mateusz (Biała Podlaska) 15 p.
7. Kotarski Patryk/Siłka Jakub 14 p.
8. Kusznieruk Marcin/Gontarewicz Jakub 13 p.
9. Roszkowski Damian/Trzpil Piotr 12 p.
10. Nieroda Jarosław/Grądkowski Jakub (Międzyrzec/Biała Podlaska) 11 p.
11. Roszkowski Bartosz/Strep Łukasz 10 p.
12. Malczewski Jacek/Czaban Jakub 9 p.
13. Puszkarski Remigiusz/Bogucki Karol 8 p.
14. Nowosz Mateusz/Zaniewicz Karol 7 p.
15. Duda Hubert/Mucha Konrad 6 p.
Ćwierćfinały par mieszanych
Hryciuk Sebastian/Małachwiejczyk Eryk - Tusz Natalia/Leszczuk Dominik 21:17
Hryciuk Ewelina/Matejek Agata - Mikołajczuk Michał/Olszewski Brajan 22:20
Półfinały par mieszanych
Hryciuk Sebastian/Małachwiejczyk Eryk - Męczyński Rafał/Szabaciuk/Bartosz 21:14
Bogucki Michał/Maksymilian Oksiejuk - Hryciuk Ewelina/Matejek Agata 21:13
Mecz o 3 miejsce
Hryciuk Ewelina/Matejek Agata - Męczyński Rafał/Szabaciuk Bartosz 15:4
Finał
Bogucki Michał/Maksymilian Oksiejuk - Hryciuk Sebastian/Małachwiejczyk Eryk 15:10
Kolejność końcowa IV Turnieju Par Mieszanych
1. Bogucki Michał/Maksymilian Oksiejuk 25 p.
2. Hryciuk Sebastian/Małachwiejczyk Eryk 22 p.
3. Hryciuk Ewelina/Matejek Agata 20 p.
4. Męczyński Rafał/Szabaciuk Bartosz 18 p.
5. Mikołajczuk Michał/Olszewski Brajan 16 p.
6. Tusz Natalia/Leszczuk Dominik 15 p.
7. Sawczuk Aleksandra/Pawłowska Natalia 14 p.
8. Chwedoruk Aleksandra/Petruczenko Izabela 13 p.
Klasyfikacja mężczyzn po czterech turniejach
1. Śliwa Marcin 75; Jesień Bartosz 75
3. Hasiak Rafał (Biała Podlaska) 66; Majewski Kamil (Biała Podlaska) 66
5. Roszkowski Damian 63; Trzpil Piotr 63
7. Siłka Jakub 57
8. Czaban Jakub 54
9. Zając Paweł (Biała Podlaska) 52
10. Kotarski Patryk 51
Klasyfikacja par mieszanych po czterech turniejach
1. Małachwiejczyk Eryk 81; Hryciuk Sebastian 81
3. Sawczuk Aleksandra 79
4. Pawłowska Natalia 61
5. Tusz Natalia 57
6. Leszczuk Dominik 57
7. Mikołajczuk Michał 49
8. Olszewski Brajan 49
9. Borowicz Jakub 43
10. Chwedoruk Aleksandra 42
«Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»
Copyright 2020 © Międzyrzec.info
Lokalny portal informacyjny