YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Jeżdżą pijani mimo zakazów

4 marca 2019 19:03:20 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Policjanci zatrzymali dwóch kierowców z miasta i gminy Międzyrzec. Obaj siedli za kółko po spożyciu alkoholu i z sądowymi zakazami.

 

28 lutego na Alei Jana Pawła II w Białej Podlaskiej policyjny patrol zatrzymał do kontroli drogowej 23-letniego mieszkańca gminy Międzyrzec Podlaski, który kierował samochodem osobowym marki Renault. Mężczyzna miał 1,4 promila alkoholu w organizmie. Posiadał również aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi wydany przez sąd.

2 marca na ulicy Warszawskiej w Międzyrzecu Podlaskim policyjny patrol zatrzymał do kontroli 31-letniego mieszkańca naszego miasta, który kierował samochodem osobowym marki Opel. Zatrzymany miał 2,2 promila alkoholu w organizmie. Ponadto za kierownicę usiadł pomimo orzeczonego przez sąd zakazu kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi na okres trzech lat.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (6 marca 2019 20:09:13) Pijaki 99% pijaków dalej jeździ (po pijaku) z orzeczonym przez sąd zakazem kierowania pojazdami mechanicznymi. Gdyby któryś z policjantów był na tyle inteligentny żeby się takimi osobami zainteresować, to by miał pełne ręce roboty. Ale po co się przemęczać?! autor: gość
    (5 marca 2019 18:32:43) tylko dwóch... Tylko dwóch? To o wielu za mało! W dalszym ciągu jest społeczna akceptacja dla pijanych kierowców, niestety... autor: jacek
    logo male