4.4°C

Już czekamy na bój o II ligę

7 stycznia 2012 18:33
Zawodnicy UKS Międzyrzeckiej Trójki Międzyrzec Podlaski po zwycięskim meczu z ULKS Wolanka Wola Osowińska

Międzyrzecka Trójka po dłuższej przerwie w końcu zagrała spotkanie na własnym parkiecie. Nasi siatkarze rozgromili Wolankę Wola Osowińska 3:0.

W meczu z outsiderem trener Marcin Śliwa mógł sobie pozwolić na trochę kombinacji ze składem, i w związku z tym dał pograć rezerwowym. Nasz zespół i tak nie miał problemów z pokonaniem rywala i zwyciężał w setach 25:13, 25:15, 25:20.

To już drugie zwycięstwo Trójki w rundzie rewanżowej. Siatkarzy z Międzyrzeca w rozgrywkach III ligi nikt jak dotąd nie zdołał pokonać, i wydaje się, że pewnym krokiem zmierzają oni do rundy finałowej, decydującej o awansie do II ligi.

Skład Trójki: A, Kotarski, T. Nowacki, S. Kasjaniuk, K. Kondraciuk, M. Śliwa, R. Ostapowicz, B. Jesień, P. Sobieszczak, E. Myszka, M. Antonik, G. Kołodziej. Trener Marcin Śliwa.