YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

Kaczuchy dla Mamy i Taty

30 maja 2019 09:40:04 | autor: Anna Ostapiuk
Przedszkolaki z Drelowa uczciły Dzień Mamy i Taty własną interpretacją popularnego wiersza Jana Brzechwy.

Dzień Mamy i Taty w drelowskim przedszkolu (fot. miedzyrzec.info)

W Przedszkolu Samorządowym w Drelowie odbyła się uroczystość poświęcona obojgu rodzicom. Dzieci z grupy Sówek wystąpiły w wesołym przedstawieniu, którego tematem przewodnim był wiersz "Kaczka Dziwaczka". Elementy wiersza przeplatane urywkami dziecięcych piosenek przeniosły zgromadzonych gości w bajkowy klimat, wzbogacony własnoręcznie przygotowanymi przez rodziców kostiumami. Zastęp urodziwych kaczek, aptekarz, fryzjer, kucharz czy praczka – dzieci prezentowały się wspaniale i każde z nich postarało się, by wypaść przed mamą i tatą jak najlepiej.

Rodzice otrzymali od swoich pociech kolorowe laurki i upominiki, a uwieńczeniem uroczystości była degustacja tortu zdobionego przez przedszkolaki.

Przedszkolne spotkania dzieci i ich rodziców to nieoceniony czas, podczas którego więzi rodzinne zacieśniają się jeszcze mocniej. - Drodzy rodzice, pięknym świętem jest Dzień Babci i Dziadka, ale nie ma piękniejeszego niż Dzień Mamy i Taty – podkreślała Katarzyna Słonecka, dyrektor Przedszkola w Drelowie – Rodzice są bardzo ważnymi osobami w naszym życiu, ukierunkowują nas. Dla rodzica nie ma nic ważniejszego, niż szczęście dzieci. Życzę wam, by pociechy, które stoją przed wami, dały radość na całe wasze życie.
 


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (30 maja 2019 18:12:22) Zaskoczenie Ale news! Ilustracja to tylko 64 zdjęć! autor: dziennikarz
    logo male