YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

Kaczuchy dla Mamy i Taty

30 maja 2019 09:40:04 | autor: Anna Ostapiuk
Przedszkolaki z Drelowa uczciły Dzień Mamy i Taty własną interpretacją popularnego wiersza Jana Brzechwy.

Dzień Mamy i Taty w drelowskim przedszkolu (fot. miedzyrzec.info)

W Przedszkolu Samorządowym w Drelowie odbyła się uroczystość poświęcona obojgu rodzicom. Dzieci z grupy Sówek wystąpiły w wesołym przedstawieniu, którego tematem przewodnim był wiersz "Kaczka Dziwaczka". Elementy wiersza przeplatane urywkami dziecięcych piosenek przeniosły zgromadzonych gości w bajkowy klimat, wzbogacony własnoręcznie przygotowanymi przez rodziców kostiumami. Zastęp urodziwych kaczek, aptekarz, fryzjer, kucharz czy praczka – dzieci prezentowały się wspaniale i każde z nich postarało się, by wypaść przed mamą i tatą jak najlepiej.

Rodzice otrzymali od swoich pociech kolorowe laurki i upominiki, a uwieńczeniem uroczystości była degustacja tortu zdobionego przez przedszkolaki.

Przedszkolne spotkania dzieci i ich rodziców to nieoceniony czas, podczas którego więzi rodzinne zacieśniają się jeszcze mocniej. - Drodzy rodzice, pięknym świętem jest Dzień Babci i Dziadka, ale nie ma piękniejeszego niż Dzień Mamy i Taty – podkreślała Katarzyna Słonecka, dyrektor Przedszkola w Drelowie – Rodzice są bardzo ważnymi osobami w naszym życiu, ukierunkowują nas. Dla rodzica nie ma nic ważniejszego, niż szczęście dzieci. Życzę wam, by pociechy, które stoją przed wami, dały radość na całe wasze życie.
 

REKLAMA
reklama


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (30 maja 2019 18:12:22) Zaskoczenie Ale news! Ilustracja to tylko 64 zdjęć! autor: dziennikarz
    logo male