4.8°C

Karatecy z medalami

16 czerwca 2022 17:03 | autor: redakcja

Dwa medale wywalczyli reprezentanci SKS Bushido z Międzyrzeca Podlaskiego w Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin, które odbyły się w dniach 11-12 czerwca w Warnie.

Srebrny medal zdobyła Oliwia Krasuska, która rywalizowała w grupie zawodniczek 10-11 lat, w kategorii -40 kg. Na podium stanął również Kacper Budrewicz, który wywalczył brąz w grupie juniorów 16-17 lat, w kategorii -60 kg. Nieco szczęścia zabrakło naszej trzeciej reprezentantce Wiktorii Krasuskiej, która walczyła w grupie juniorek młodszych 14-15 lat, w kategorii -50 kg. W pierwszej walce pokonała przez techniczny ippon zawodniczkę z Ukrainy, niestety w drugim starciu nieznacznie przegrała z dwa lata starszą zawodniczką z Warszawy i ostatecznie została sklasyfikowana na miejscach 5-8.