YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Kartka Bożonarodzeniowa - to już ostatnie dni konkursu

23 listopada 2020 17:54:32 | autor: Anna Ostapiuk
Już tylko do piątku trwa konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową z gminy Międzyrzec Podlaski. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe. Kartki zostaną wydane w formie drukowanej w ramach promocji gminy.

Tematyka prac obejmuje bożonarodzeniowe tradycje i zwyczaje oraz motywy tradycyjne. Celem konkursu jest propagowanie tradycji i folkloru związanego ze Świętami Bożego Narodzenia, rozwijanie wrażliwości plastycznej i artystycznej, kształtowanie postaw szacunku do tradycji oraz pogłębienie wiedzy na temat symboliki bożonarodzeniowej.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas I - VIII szkół podstawowych.

Prace w formacie A6 można składać w nieprzekraczalnym terminie do 27 listopada 2020 r. osobiście w urzędzie gminy oraz pocztą tradycyjną (decyduje data wpływu). Należy dołączyć formularz zgłoszeniowy.

Ocenie podlegać będą kartki wykonane w formacie kartki pocztowej A6. Technika wykonania prac musi pozwalać na wykonanie skanu kartki – 2D. Te posiadające elementy 3D nie będą oceniane.
Nagrodą główną za pierwsze miejsce w każdej kategorii będzie wydruk kartki przez UG Międzyrzec Podlaski w celach promocyjnych, dodatkowo dla zwycięzców w każdej kategorii przewidziano nagrody rzeczowe. 

Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie konkursowej UG ⇒ Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 23 grudnia.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male