YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Kino wróciło

6 lutego 2017 20:22:02 | autor: redakcja
Prawie 550 osób odwiedziło w niedzielne popołudnie Kino "Sława". Najwięcej widzów zgromadził film "Sztuka kochania".

Widzowie czekają na seans filmowy w kinie "Sława"

Miejski Ośrodek Kultury podpisał z zewnętrzną firmą umowę na organizację filmowych seansów w Kinie "Sława". 5 lutego odbyło się pięć projekcji. Kinomani płacili za bilety po 15 i 13 (ulgowy) złotych. Filmy wyświetlano na cyfrowym projektorze. Było też dobre nagłośnienie, a w holu kina mały sklepik z popcornem i colą.

Na dwa pokazy animowanego filmu dla dzieci "Sing" przyszło po około 100 osób. Największym powodzeniem cieszyła się polska produkcja "Sztuka kochania". Warto zwrócić uwagę, że ten film pokazano w Międzyrzecu zaledwie kilka dni po premierze, która odbyła się 27 stycznia. Seans obejrzało blisko 300 osób. Niewielu widzów zgromadziły dwa pozostałe filmy: polska komedia "Po prostu przyjaźń" oraz angielski horror "Autopsja Jane Doe".

Kolejne seanse w Kinie "Sława" planowane są w drugiej połowie lutego. Będzie można obejrzeć "Powidoki" Andrzeja Wajdy, "Ciemniejszą stronę Greya" oraz film dla najmłodszych widzów "Balerina".

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (14 lutego 2017 14:43:38) Jaka gmina taka kultura autor: melomann
    (7 lutego 2017 09:40:30) Zgadzam się z poprzednią opinią. Pomysł z kinem świetny ale wejście dorosłych na wieczorny seans było delikatnie mówiąc nie delikatne. autor: gość
    (6 lutego 2017 23:36:35) Miejsca. Wszystko okay...Ale miejsca mógłby być bardziej zorganizowane, a nie pchanie się na chama, i zaklepywanie całych rzędów przez starsze nie wyżyte panie. Numeracja i rezerwacja miejsc jest bardzo wskazana. No i ociupina ogłady dla mieszkańców, a nie rżenie jak konie. To bardzo przeszkadza podczas seansu. Jednym słowem, bez innych widzów kino idealne. W końcu jest gdzie wyjść, bez wyjazdów do pobliskich miast. autor: Melomanka
    logo male