YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Kolędowali dla Zuzi

30 grudnia 2019 19:30:48 | autor: redakcja/Urząd Miasta
Magia świąt i chęć pomocy innym połączyła różne międzyrzeckie środowiska. Efektem było wspólne kolędowanie w sali widowiskowo-kinowej Miejskiego Ośrodka Kultury.

W te święta cały Międzyrzec śpiewa razem (fot. miedzyrzec.info)

Pomysłodawcą wydarzenia „W te święta cały Międzyrzec śpiewa razem” był Konrad Sawczuk, pełnomocnik burmistrza ds. młodzieży. 28 grudnia na scenie wystąpili politycy, samorządowcy, dyrektorzy szkół, nauczyciele, uczniowie, a także seniorzy. Spotkaniu przyświecał charytatywny cel – zbiórka pieniędzy na rehabilitację Zuzi Witek - dziewczynki chorej na rzadką chorobę o nazwie trisomia mozaikowa chromosomu 9. Udało się uzbierać 4036,03 zł.

Wykonawcy zaprezentowali własne interpretacje kolęd i piosenek świątecznych. Na scenie pojawili się: wiceburmistrz Paweł Łysańczuk, wicestarosta bialski Janusz Skólimowski z akompaniamentem radnego gminy Drelów Jerzego Michaluka, Stanisław Żmijan, Grzegorz Kowalczyk z nauczycielami ZPO 2, Iwona Orkisiewicz z uczniami ZPO 1, Jolanta Modrzewska z kadrą pedagogiczną SOSW, seniorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, dyrektorki Zespołu Placówek Oświatowych nr 3, Marta Tchórzewska, Weronika i Daria Myszka, Dominika i Wiktoria Bułhak, Młodzieżowy Chór Miasta oraz Przedszkole „Akademia Uśmiechu” do którego uczęszcza Zuzia Witek.

Imprezę zorganizowano przy współpracy Urzędu Miasta, Młodzieżowej Rady Miasta i Miejskiego Ośrodka Kultury.


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (31 grudnia 2019 16:29:21) aa Jakiś "bystry matematyk" się trafił co ma problemy z mnożeniem ;) następna zbiorka na korki z matmy dla niego autor: aa
    (30 grudnia 2019 20:23:38) Szok! Co 4 tys zł??? Na sali było 200 os.w tym 30 osób uważających się za VIP to ja się pytam po ile ludzie "dawali" by pomóc wychodzi że średnio po 2 zł. Ciekawe ile na prezenty wydaliście i ile dla księdza na ofiarę...ludzie jeżeli idziecie na koncert świąteczny z kolędami to miejcie przynajmniej to uczciwość i po 10zl wrzućcie. Oczywiście teraz każdy będzie się na zdjęciach szukał by koleżance pokazać. 4 tys zł poprostu szok! autor: gosc
    logo male