YouTube Facebook fotogalerie
reklama

Koncerty w Białej i Międzyrzecu

27 listopada 2012 18:39:04

Basia Maj

Grudzień zapowiada się koncertowo. W Białej Podlaskiej wystąpi Stare Dobre Małżeństwo oraz T.Love. Tymczasem w Międzyrzecu...

8 grudnia (sobota) w Kinie Sława wystąpi piosenkarka i artystka kabaretowa Basia Maj. Tytuł recitalu "Pół żartem - pół serio" to tytuł jej ulubionej komedii oraz zapowiedź repertuaru. Usłyszymy z jednej strony piosenki poważne, skłaniające do zadumy, a z drugiej wesołe i kabaretowe. Podczas występu nie zabraknie monologów kabaretowych, bo artystka związana jest z białostockim kabaretem „Widelec”. Na scenie będzie jej towarzyszyła Agnieszka Glińska, odpowiedzialna za akompaniament i aranżacje utworów. Początek koncertu o godz. 18. Wstęp wolny.

9 grudnia gratka dla fanów poezji śpiewanej. O godz. 18 w auli bialskiej Państwowej Szkoły Wyższej przy ul. Sidorska 95/97 wystąpi Stare Dobre Małżeństwo. Bilety w przedsprzedaży są po 35 zł. Można je nabyć w Bialskim Centrum Kultury (ul. Warszawska 11), Klubie Kultury Piast (ul. Spółdzielcza), Scenie (ul. Zygmunta Augusta) lub Eurece (ul. Orzechowa). W dniu koncertu za bilet trzeba będzie zapłacić 50 zł.

16 grudnia (niedziela) w bialskim Klubie „Fregata” zagra T.Love. Zespół Muńka Staszczyka w październiku wydał bardzo dobry album Old is Gold. Zespół z pewnością obok nowych piosenek przypomni także stare hity. Przed T.Love zaprezentuje się zespół UR, założony przez Kwiatka z formacji Kazik Na Żywo. Początek koncertu o godz. 19. W przedsprzedaży bilety kosztują 40 zł (w dniu koncertu 48 zł). Można je kupić w Tawernie Galeon (ul. Brzeska 57), Pizzerii pod Żaglami (ul. Terebelska 55), Zakładzie fotograficznym  Foto-Uss (ul. Jatkowa 2) i Klubie Fregata (ul.Sidorska102).

 
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male