YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Konkurs plastyczny "Moja rodzina kreatywnie"

20 maja 2020 07:26:31 | autor: Justyna Madan
Art Ovo Centrum Praktyk Artystycznych zaprasza do udziału w wyjątkowym, fotograficzno-plastycznym konkursie "Moja rodzina kreatywnie".

Do udziału w konkursie zaproszone są dzieci oraz młodzież w wieku szkolnym. Jak będzie wyglądała praca, zależy tylko od uczestników i nieograniczonych zasobów ich kreatywności. Tematem jest rodzina, dozwolone są wszelkie techniki plastyczne. Pomysły i proces twóczy należy utrwalić na 4-5 zdjęciach, które do 31 maja należy wysłać na maila Art OVO: artovo@interia.eu. Wraz ze zdjęciami wykonanych prac należy wysłać imię, nazwisko autora oraz numer telefonu do kontaktu. Wyniki zostaną ogłoszone na Facebooku Art OVO. Na zwycięzców czekają nagrody niespodzianki.

- Taki konkurs to dobry pomysł na wspólne spędzenie czasu, na odnalezienie przyjemności we wspólnym działaniu i tworzeniu. Możliwe, że dzięki tej pracy ujawnią się zdolności plastyczne bądź/i fotograficzne u dzieci. Temat jak i zastosowane techniki pozostawiają wiele swobody twórczej, można się wykazać pomysłowością. Temat rodziny, gdyż w maju mamy Dzień Matki, a w czerwcu Dzień Dziecka i Dzień Ojca - zachęca Art OVO Centrum Praktyk Artystycznych.
 

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male