YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Konopnicka pędzlem malowana - zaproszenie

18 maja 2020 18:40:00 | autor: Anna Ostapiuk
Misie zapraszają uczniów gminnych szkół do udziału w konkursie plastycznym popularyzującym twórczość Marii Konopnickiej. Na uczestników, którzy zilustrują dowolny fragment utworu autorki, czekają atrakcyjne nagrody.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać samodzielnie pracę plastyczną opartą o fragment jednego z licznych utworów polskiej poetki i nowelistki. Zdjęcie pracy konkursowej przygotowanej techniką malarską w formacie A4 należy przesłać na adres mailowy organizatora: szkola_misie@miedzyrzecgmina.pl nie później niż do dnia 29 maja 2020 r.

Nadesłane prace uczestników oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych: I grupa – klasy 0-III, II grupa – klasy IV-VI, III grupa – klasy VII-VIII. Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników nastąpi w pierwszym tygodniu czerwca. Na zwycięzców czekają nagrody i wyróżnienia.

Organizatorem Gminnego Konkursu Plastycznego „Twórczość Marii Konopnickiej pędzlem malowana”, którego głównym celem jest popularyzacja twórczości literackiej oraz rozwijanie dziecięcej wrażliwości i wyobraźni plastycznej, jest Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Misiach. Konkurs jest skierowany do społeczności szkolnej gminy Międzyrzec Podlaski.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (19 maja 2020 16:02:41) Konkurs gminny Konkurs jest skierowany do społeczności szkolnej gminy Międzyrzec Podlaski. autor: Redakcja
    (19 maja 2020 14:57:42) ... Czy ten konkurs jest dla uczniów tylko gminy Międzyrzec ? autor: E
    logo male