W ostaniej kolejce spotkań Zryw pokonał Piotrex Rogoźnica 6:1. O tytule wicemistrza, przy równiej liczbie punktów i bramek, decydowały bezpośrednie spotkania między KS Szachy i OSP Swory. Dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu z drugiego miejsca mogli cieszyć się gracze z Szach. Królem strzelców ligi został Artur Łukaszuk z Kożuszek, który zapisał na swoim koncie 24 celne trafienia.
Uroczyste zakończenie rozgrywek zaplanowano na niedzielę, 24 czerwca. Odbędą się wtedy rozgrywki o Puchar PLGMP. Początek turnieju o godz. 11. Zakończenie zaplanowano na godz. 18.
Wyniki ostatniej kolejki
KS Szachy - OSP Łózki 3:0 (walkower)
KOBRA Manie - OSP Swory 2:7
Bramki: Piotr Stefaniuk, Adrian Nasiłowski - Rafał Hodun x3, Łukasz Kowalczyk x2, Grzegorz Sęczyk, Karol Sobczuk
ZRYW Kożuszki - PIOTREX Rogoźnica 6:1
Bramki: Marek Jankiewicz x2, Przemysław Chodziński x2, Artur Łukaszuk, Mariusz Walczuk - Piotr Wojtczuk
BIALBUD Biała Podl. - KS Styrzyniec 1:3
Bramki: Emil Grabowski - Igor Skraburski, Emil Mroziuk, Dawid Skraburski
Końcowa tabela | |||
1. ZRYW Kożuszki | 15 | 38 | 68-22 |
2. KS Szachy | 15 | 31 | 50-24 (bs: 3 pkt., br 5:4) |
3. OSP Swory | 15 | 31 | 58-26 (bs: 3 pkt., br 4:5) |
4. BIALBUD Biała Podl. | 15 | 24 | 37-38 |
5. KOBRA Manie | 15 | 21 | 40-43 |
6. KS Styrzyniec | 15 | 14 | 24-43 |
7. PIOTREX Rogoźnica | 15 | 12 | 27-60 |
8. OSP Łózki | dyskwalifikacja | ||
9. TŻW - Dyskwalifikacja dział I pkt. 2 regulaminu PLGMP |
Klasyfikacja strzelecka
24 bramki:
Łukaszuk Artur - ZRYW Kożuszki
21 bramek:
Chwedoruk Krzysztof - KS Szachy
15 bramek:
Jankiewicz Marek - ZRYW Kożuszki
Hodun Rafał - OSP Swory
12 bramek:
Wojtczuk Piotr - PIOTREX Rogoźnica
9 bramek:
Tomczuk Mateusz - OSP Swory
Mazur Jarosław - BIALBUD Biała Podl.
Tymoszuk Łukasz - KOBRA Manie
Bartek Chilimoniuk - TŻW
8 bramek:
Chudowolski Daniel - KS Szachy
7 bramek:
Maślewski Damian - OSP Swory
Grabowski Mateusz - BIALBUD Biała Podl.
Trochimiuk Tomasz - KOBRA Manie
Małoszuk Dawid - OSP Łózki
6 bramek:
Chodziński Przemysław - ZRYW Kożuszki
Tymoszuk Krzysztof - KOBRA Manie
Skraburski Dawid -KS Styrzyniec
Marczuk Marcin - OSP Łózki
5 bramek:
Borysiuk Piotr - ZRYW Kożuszki
Sęczyk Grzegorz - OSP Swory
Kowalczyk Łukasz - OSP Swory
Czarnacki Paweł - BIALBUD Biała Podl.
Stefaniuk Piotr - KOBRA Manie
Mroziuk Emil - KS Styrzyniec
4 bramki:
Michalczuk Mateusz – KS Szachy
Sworczuk Krystian – KS Szachy
Sobczuk Damian - OSP Swory
Lipiński Michał - PIOTREX Rogoźnica
Rozwadowski Patryk - KS Styrzyniec
Iwaniuk Tomasz - OSP Łózki
3 bramki:
Łukasiewicz Piotr - ZRYW Kożuszki
Paczuski Mateusz – KS Szachy
Turski Bartłomiej - OSP Swory
Jóźwiak Kacper - OSP Swory
Rogoźnicki Michał - BIALBUD Biała Podl.
Cizio Marcin - BIALBUD Biała Podl.
Mikołajuk Mateusz - BIALBUD Biała Podl.
Węgrzyniak Rafał - KOBRA Manie
Jakub Urbański - KOBRA Manie
Nasiłowski Adrian - KOBRA Manie
Domański Mateusz - PIOTREX Rogoźnica
Wielkopolan Piotr - PIOTREX Rogoźnica
2 bramki:
Pietruk Tomasz - ZRYW Kożuszki
Kucharuk Daniel - ZRYW Kożuszki
Siergiej Piotr - ZRYW Kożuszki
Ciesielski Daniel – KS Szachy
Paczuski Jakub – KS Szachy
Koszołko Wojciech - BIALBUD Biała Podl.
Wysokiński Daniel - TŻW
Zaniewicz Mateusz - PIOTREX Rogoźnica
Adamiuk Łukasz - KS Styrzyniec
Pietruczuk Mateusz - KS Styrzyniec
Skraburski Igor - KS Styrzyniec
Hryciuk Paweł - KOBRA Manie
Grysiewicz Mateusz - OSP Łózki
Łosicki Hubert - OSP Łózki
Romaniuk Szymon - OSP Łózki
1 bramka:
Wróbel Łukasz - ZRYW Kożuszki
Wasiluk Mateusz - ZRYW Kożuszki
Kałan Marcin - ZRYW Kożuszki
Jaszczuk Tomasz - ZRYW Kożuszki
Potocki Grzegorz - ZRYW Kożuszki
Oponowicz Arkadiusz - ZRYW Kożuszki
Borysiuk Łukasz - ZRYW Kożuszki
Walczuk Mariusz - ZRYW Kożuszki
Lewczuk Łukasz - BIALBUD Biała Podl.
Panasiewicz Piotr - BIALBUD Biała Podl.
Woźniak Maciej - BIALBUD Biała Podl.
Kitliński Jakub - BIALBUD Biała Podl.
Grabowski Emil - BIALBUD Biała Podl.
Zozula Piotr - OSP Swory
Sawczuk Konrad - OSP Swory
Steniuk Adam - OSP Swory
Sobczuk Karol - OSP Swory
Szostkiewicz Paweł - PIOTREX Rogoźnica
Prokopiuk Mateusz - PIOTREX Rogoźnica
Lipiński Marcin - PIOTREX Rogoźnica
Kuzaka Paweł - TŻW
Adamczyk Kamil - TŻW
Wasiluk Jacek - TŻW
Madoń Paweł - KS Styrzyniec
Sadowski Wojciech - KS Styrzyniec
Smoter Sylwester - OSP Łózki
Szykut Łukasz - OSP Łózki
Zdunek Damian - OSP Łózki
Panasiuk Piotr - OSP Łózki
Grysiewicz Mirosław - OSP Łózki
Stefaniuk Daniel - KOBRA Manie
Kowalski Jarosław - KOBRA Manie
Koczkodaj Sławomir – KS Szachy
Korolczuk Mateusz – KS Szachy
Tarasiuk Mateusz – KS Szachy
«Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»
Copyright 2020 © Międzyrzec.info
Lokalny portal informacyjny