YouTube Facebook fotogalerie
reklama

Kraksa na cztery auta

1 października 2019 21:14:33 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Na drodze krajowej nr 2 w Białej Podlaskiej doszło do wypadku z udziałem aż czterech samochodów. Za kierownicą dwóch z tych aut siedzieli mieszkańcy gminy Międzyrzec Podlaski. Pogotowie do szpitala zabrało dwie ranne osoby.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (30 września) około godz. 10.30 na bialskim odcinku krajowej dwójki. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 32-letni mieszkaniec gminy Zalesie kierujący samochodem osobowym marki Audi, najechał na ciąg pojazdów stojących na trasie K-2 w związku z odbywającym się tam ruchem wahadłowym. Audi uderzyło w samochód marki Kia, którym kierował 26-letni mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski. W efekcie Kia uderzyła w Skodę, za której kierownicą siedziała 42-letnia mieszkanka gminy Międzyrzec.

Audi po uderzeniu zjechało na przeciwległy pas ruchu zderzając się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym marki Volkswagen. By wydostać kierowcę Passata z uszkodzonego pojazdu niezbędne było użycie specjalistycznego sprzętu. Za kierownicą tego auta siedział 45-letni obywatel Białorusi.

Wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to badanie przeprowadzone przez mundurowych. W wypadku najbardziej ucierpieli kierowca oraz pasażerka Volkswagena. Pogotowie zabrało ich do szpitala.

Fot. KMP Biała Podlaska

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male