YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Kraksa na skrzyżowaniu

18 stycznia 2021 12:00:47 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
W niedzielę w Rzeczycy kierowca Clio podczas próby wyprzedzania na skrzyżowaniu zderzył się z osobowym volkswagenem. W wypadku obrażeń ciała doznali pasażerowie obu aut.

fot. KMP Biała Podlaska

Do wypadku doszło 17 stycznia po godzinie 13 na krajowej 19-stce w miejscowości Rzeczyca. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Clio podczas próby wyprzedzania na skrzyżowaniu doprowadził do zderzenia z volkswagenem, którego kierowca wykonywał manewr skrętu w lewo.

Za kierownicą Clio siedział 18-letni mieszkaniec gminy Lublin, drugim autem kierował 24-letni mieszkaniec Janowa Podlaskiego. W chwili zderzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

W wypadku obrażeń ciała doznały trzy osoby, które były pasażerami pojazdów.

Ustalamy okoliczności tego zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za innych uczestników ruchu drogowego. Przestrzeganie przepisów, wyobraźnia, rozsądek oraz umiejętność przewidywania różnych sytuacji na drodze są gwarantem bezpieczeństwa – podkreśliła komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik bialskiej KMP.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male