YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

Kryminalni odzyskali gotówkę

10 listopada 2017 16:19:37 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Policjanci z Międzyrzeca Podlaskiego ujęli włamywacza, który w Żerocinie ukradł ponad 3 tys. złotych.

W czwartek po południu dyżurny Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim został powiadomiony o włamaniu do domu w miejscowości Żerocin. Z relacji zgłaszającej wynikało, że wychodząc z domu zamknęła drzwi na klucz. Niestety, pozostawiła go w zamku. Po powrocie okazało się, że klucza nie ma w drzwiach, dom jest otwarty, a z mieszkania zginęła gotówka. Łupem sprawcy padły pieniądze w kwocie ponad 3 tys. złotych.

Sprawą zajęli się kryminalni z międzyrzeckiego komisariatu. Szybko dotarli do podejrzewanego o kradzież mężczyzny. Początkowo zaprzeczał, aby miał coś wspólnego ze sprawą, jednak funkcjusze nie dali się zwieść jego zapewnieniom. W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania 48-latka w budynku gospodarczym znaleźli ukrytą pod dachem gotówkę. Wówczas mężczyzna oddał również skradziony klucz do domu pokrzywdzonej.

48-letni mieszkaniec gm. Drelów został zatrzymany do wyjaśnienia, natomiast pieniądze wróciły do właścicielki. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male