YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Krzna wraca do grania

25 lutego 2021 18:35:08 | autor: redakcja
12 lutego przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli piłkarze Krzny Rzeczyca. W najbliższy weekend zespół zagra pierwszy w tym roku sparing. Przeciwnikiem będzie Wektra Zbuczyn z mazowieckiej okręgówki.

Fot. Krzna Rzeczyca

Piłkarze Krzny trenują dwa razy w tygodniu na orliku. „W zespole widać dużą chęć do gry, na treningach frekwencja jest zadowalająca, a powinno być tylko lepiej” - informuje na facebooku trener Daniel Wajszczuk.

Piłkarze z Rzeczycy maja zaplanowane cztery gry kontrolne. W najbliższy weekend zmierzą się z Wektrą Zbuczyn. 6 marca ich przeciwnikiem będzie wicelider bialskiej klasy okręgowej - Grom Kąkolewnica. Tydzień później Krzna zagra z liderem tej ligi Unią Żabików, a 20 lub 21 marca z Granicą Terespol.

Niewykluczone, że zespół zagra jeszcze jeden sparing przed startem rundy wiosennej, który w klasie A zaplanowano na 10 kwietnia.

Z zespołem trenuje trzech nowych zawodników, którzy prawdopodobnie znajdą się w kadrze na rundę rewanżową. Ich personalia poznamy po dopełnieniu przez klub niezbędnych formalności.

Po rundzie jesiennej Krzna Rzeczyca zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli, ze stratą 4 punktów do lidera, którym jest ROGO Rogoźnica.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male