Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
-0.6°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

KSM zaprasza na ferie!

2 lutego 2015 21:49 | autor: KSM
Ferie z Panem Bogiem
Ferie z Panem Bogiem
Ferie z Panem Bogiem

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży parafii św. Mikołaja w Międzyrzecu Podlaskim zaprasza serdecznie wszystkie dzieci w wieku 7-13 lat na Ferie z Panem Bogiem.

„Pragniemy zaprosić wszystkie dzieci, które nie mają planów, a chciałyby pożytecznie i miło spędzić czas. Jestem pewna tego, że dzieci, które do nas przyjdą nie będą się nudziły, ponieważ zaplanowanych jest wiele atrakcji. Wszyscy, którzy do nas przyjdą będą mieli zapewnione jedzenie i picie”- mówi jedna z organizatorek.

„Dzieci będą pod dobrą opieką. Zapraszamy też dzieci z międzyrzeckich parafii, niekoniecznie musi być to parafia pw. św. Mikołaja. Mile widziani są goście z innych Kościołów”- dodaje druga z organizatorek.

Dziś odbył się pierwszy dzień Ferii z Panem Bogiem. Dzieci obejrzały bajkę „Cud Eucharystii”, w której wytłumaczone było co dzieje się podczas Mszy Świętej. Następnie udały się na Mszę z racji święta Ofiarowania Pańskiego. Po powrocie wszyscy posilili się, aby kontynuować gry i zabawy.
Przewidywane atrakcje na kolejne dni:
- gry planszowe

- zabawy zręcznościowe

- wartościowe bajki

- śpiew pieśni religijnych

- rysunki plastyczne

Data: 02.02.2015-04.02.2015

W godzinach: 10.00–14.00
Miejsce: salka pod plebanią przy Kościele św. Mikołaja (miejscem zbiórki może być dąb przy plebanii).
Zachęcamy rodziców do tego, aby przyprowadzili dzieci na wartościowe spędzenie czasu. Zapraszamy na Ferie z Panem Bogiem.

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny