YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Kto dostanie Muzę, a kto Wawrzyn?

23 lutego 2021 09:26:24 | autor: Urząd Miasta
Do końca lutego można składać wnioski o przyznanie nagrody Międzyrzecka Muza, a do końca marca – nagrody Międzyrzecki Wawrzyn. Te wyróżnienia przyznawane są za wybitne osiągnięcia i działalność w kulturze i sporcie.

Laureaci Międzyrzeckiej Muzy z 2018 r. (fot. Urząd Miasta)

O przyznanie nagrody, która w obu przypadkach jest finansowa, mogą wnioskować między innymi organizacje pozarządowe, placówki oświatowe, środowiska twórcze i naukowe. Muzę mogą otrzymać maksymalnie 3 osoby w danym roku, zaś wawrzyn przyznawany jest w trzech kategoriach: zawodnik, trener i działalność sportowa.

Międzyrzecka Muza - regulamin

Międzyrzecki Wawrzyn – regulamin

Międzyrzecki Wawrzyn – wniosek

Międzyrzecki Warzyn – oświadczenie do regulaminu

 

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (25 lutego 2021 08:53:20) Co się byku dziecka czepiasz. autor: gość
    (24 lutego 2021 20:07:55) Stanowcze NIE A jakież to wybitne osiągnięcia miał ten mały. To że wystąpił w TV? To jest kolejna kpina z mieszkańców.Może czas najwyższy przyjrzeć się temu i odznaczyć ludzi rzeczywiście uzdolnionych, którym skromność lub w najgorszym przypadku sytuacja materialna nie pozwala na nadmuchiwanie tych sukcesów w prasie i internecie. A jak nie można takich znaleźć, to może trzeba skończyć z farsą przyznawania ich osobom bez osiągnięć, ale z dobrym pijarem. autor: Mieszkaniec
    logo male