YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Kurs samoobrony dla pań z Międzyrzeca

22 października 2016 22:43:31 | autor: redakcja
Władze Międzyrzeca Podlaskiego zapraszają kobiety w każdym wieku do udziału w bezpłatnych kursach samoobrony. Będzie to 12 godzin praktycznych zajęć prowadzonych przez wykwalifikowanego instruktora.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz deklaracji o stanie zdrowia. W Międzyrzecu Podlaskim wzory dokumentów są dostępne w sekretariacie Urzędu Miasta oraz na stronie internetowej www.miedzyrzec.pl. Dokumenty trzeba złożyć do 28 października. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia będą się odbywały w poniedziałki i piątki, w godz. 18-20 w Pałacu Potockich.

Do udziału w kursach samoobrony zapraszają również gminy Drelów i Międzyrzec. W Urzędzie Gminy Drelów dokumenty można pobrać w pokoju nr 14 oraz na stronie www.drelow.pl, w Urzędzie Gminy Międzyrzec w pokoju nr 17 lub na stronie www.miedzyrzecgmina.pl. W gminach dokumenty trzeba złożyć do 31 października. Zajęcia będą się odbywały w poniedziałki i piątki. W gminie Drelów w godz. 16-17 w sali lustrzanej drelowskiego gimnazjum, w gminie Międzyrzec w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Rzeczycy, w godz. 17-18.

Kursy są organizowane w ramach projektu, którego celem jest poprawa bezpieczeństwa mieszkańców.Międzyrzeca oraz gmin Międzyrzec i Drelów Partnerem samorządów jest międzyrzecki Komisariat Policji. Na realizację projektu miasto i gminy otrzymały dotację w wysokości 75 tys. zł z programu „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka, firmowanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male