YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Łączą siły by pomóc Magdzie

13 grudnia 2019 07:29:20 | autor: redakcja
"Połączmy wspólnie siły w szlachetnym celu. Pomóżmy Magdzie się obudzić" - pod takim hasłem trzy międzyrzeckie szkoły średnie organizują akcję charytatywną na rzecz Magdy Siłuszyk.

Akcja odbędzie się 18 grudnia 2019 r. O godz. 9 w Liceum Ogólnokształcącym rozpocznie się Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Średnich o puchar dyrektora LO. Na godz. 13 zaplanowano główną atrakcję, którą będzie licytacja na rzecz Magdy. Odbędzie się ona w sali widowiskowo-kinowej MOK. Akcję wsparło wiele osób, które przekazały m.in. vouchery do salonów kosmetycznych i fryzjerskich, bony podarunkowe na sesje zdjęciowe oraz karnety do międzyrzeckich klubów fitness i na siłownię.

Magdalena Siłuszyk to matka 14-letniego Mikołaja, 12-letniego Gabriela i 4-miesięcznego Tymka oraz kochająca żona Adriana Siłuszyka. Zawsze pełna energii i pozytywnie patrząca na otaczający świat. W lipcu, w wyniku komplikacji w trakcie porodu, zapadła w śpiączkę. Potrzebne jest wsparcie finansowe, które umożliwi jej odpowiednią rehabilitację.

Rodzina walczy o powrót Magdy do zdrowia wszelkimi możliwymi sposobami. Chcą umieścić kobietę w Klinice Budzik w Olsztynie, gdzie istnieje możliwość wszczepienia jej stymulatora mózgu. Dzienny koszt pobytu w ośrodku to 600 zł. Każdy, kto zechciałby pomóc w powrocie do zdrowia Magdzie może wpłacać datki na konto lub przekazując 1 proc. podatku Fundacji Złotowianka: 25 8944 0003 0002 7430 2000 0010 z dopiskiem Magdalena Siłuszyk S/268.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male