YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Łapią pijanych kierowców

7 listopada 2019 09:33:25 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Czwórkę nietrzeźwych kierowców zatrzymali policjanci z międzyrzeckiego komisariatu w dniach 4-6 listopada.

W miniony poniedziałek policyjny patrol został wezwany do zdarzenia drogowego, które miało miejsce w Drelowie na ulicy Grańskiej. W trakcie interwenci funkcjonariusze ustalili, że 39-letni mieszkaniec gm. Wohyń, który kierował samochodem osobowym marki Volvo jest nietrzeźwy. Mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

W środę na ulicy Staromiejskiej funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zatrzymali 59-letniego mieszkańca Międzyrzeca, który kierował motorowerem marki Router. Mężczyzna był nietrzeźwy. Miał 2,7 promila alkoholu w organizmie. Tego samego dnia, na tej samej ulicy policjanci z Zespołu Dzielnicowych zatrzymali 28-letnią mieszkankę gminy Międzyrzec, która kierowała samochodem osobowym marki Volkswagen. Kobieta była nie trzeźwa. Miała w organizmie 2,9 promila alkoholu.

6 listopada policyjny patrol zatrzymał również nietrzeźwego kierowcę w Drelowie na ulicy Grańskiej. 39-letni mieszkaniec Drelowa kierował samochodem osobowym marki Audi. W organizmie miał 0,58 promila alkoholu.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male