YouTube Facebook fotogalerie
reklama

Ligowa niedziela w Rzeczycy

29 września 2018 10:54:07 | autor: redakcja
Piłkarzy z Międzyrzeca i Rogoźnicy w ostatnią wrześniową niedzielę czekają wyjazdy do Krzywdy i Parczewa. Krzna zagra u siebie z Orłem Czemierniki.

Huragan Międzyrzec - Grom Kąkolewnica 2:0

 

Tydzień temu Huragan w dobrym stylu pokonał Grom Kąkolewnica. Do siatki trafili Kacper Chudowolski i Alan Olszewski (z rzutu karnego). Kibice liczą, że zwycięska passa zespołu Daniela Wajszczuka będzie kontynuowana. 30 września punkty międzyrzeczanom będzie próbowała urwać Unia Krzywda, a jest to zespół groźny, zwłaszcza na swoim boisku.

Tabela Klasy Okręgowej

Z nieba do piekła – tak w skrócie można określić ostatnie poczynania Krzny Rzeczyca. Najpierw była radość ze zwycięstwa w derbowym spotkaniu, a później srogie lanie w Parczewie. Krzna przegrała tam aż 1:6, a honorowego gola strzelił Dominik Zalewski. Gracze z Rzeczycy z pewnością będą chcieli poprawić sobie humory w spotkaniu z Orłem Czemierniki, które 30 września rozegrają na własnym boisku.

A formę Victorii Parczew sprawdzi tym razem drugi z reprezentantów gminy Międzyrzec w Klasie A. Piłkarze z Rogoźnicy tydzień temu rozprawili się z Agrosportem Leśna Podlaska. Bramkarza rywali pokonali kolejno: Piotr Łukasiewicz, Kamil Ciokalski, Jakub Zaniewicz (z karnego) i Łukasz Kowalczyk.

Tabela Klasy A

Unia Krzywda – Huragan Międzyrzec (30 września, godz. 15)
Krzna Rzeczyca – Orzeł Czemierniki (30 września, godz. 15)
Victoria Parczew – SPLGMP Rogoźnica (30 września, godz. 15)


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male