Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
-3°C
Kontakt
gmina Drelów

Magdalena Bahonko wydała autorski singiel

7 stycznia 2022 22:19 | autor: Anna Ostapiuk

Pochodząca z Kwasówki Magdalena Bahonko, znana m.in. ze współpracy z ElectroAcoustic i wystąpienia w utworze Faziego „Zamieniam się w słuch”, wydała swój autorski singiel "Nie będę inna" wraz z teledyskiem. Premiera utworu odbyła się 30 listopada 2021 r., a dziś wokalistka dzieli się wrażeniami i opowiada o trudach związanych z pomysłem na tekst i wydaniem singla.

Utwór „Nie będę inna” jest pierwszym poważnym krokiem w kierunku solowej kariery wokalistki. Jak wspomina, decyzja o stworzeniu i wyprodukowaniu singla była wieloetapowa. - Wprawdzie w moim życiu jest dużo muzyki, coraz bardziej się uzewnętrzniam artystycznie, działam z różnymi ludźmi, jednak zawsze ciągnęło mnie do realizacji moich własnych pomysłów. Z biegiem czasu ta myśl zaczęła mi coraz bardziej dokuczać, nie dawała mi spokoju. W końcu znalazłam ciekawe ogłoszenie osoby z wytwórni 3/4 UDGS z Bielska-Białej i napisałam, że chcę stworzyć i wydać własny utwór - opowiada Magdalena Bahonko . - Okazję do takiego działania miałam już 4 lata temu. Wówczas to nie ja odpowiedziałam na ogłoszenie, ale osoba z innej wytwórni sama do mnie napisała. Gdybym miała wtedy takie myślenie, jakie mam dzisiaj – zgodziłabym się. Niestety, nie byłam wtedy gotowa. W zasadzie mimo dużego doświadczenia wokalnego na temat kariery jako takiej wiedziałam bardzo mało, wierzyłam w rzeczy, w które wierzy większość ludzi, moje przekonania były całkowicie oderwane od rzeczywistości.

Choć nie brakowało weny, wiele trudności przyniosło Magdalenie samo napisanie tekstu piosenki. - W mojej głowie było dużo pomysłów, a gotowych tekstów również nie brakowało, jednak nie mogłam zdecydować, który wybrać. Zależało mi na tym, aby był dosadny, zadziorny i dojrzały. Wysłałam nawet kilka tekstów osobie odpowiedzialnej za cały projekt z prośbą o pomoc w dokonaniu wyboru. Właściwy pomysł w końcu znalazł mnie sam. Był późny wieczór, a ja wściekła i sfrustrowana brakiem zrozumieniau pewnych osób, nie mogłam zasnąć. Emocje i natrętne myśli nie dawały mi spokoju, więc przelałam je na papier. Już w trakcie pisania wiedziałam, że to jest to - wspomina wokalistka. Praca trwała kilka miesięcy, od pierwszych zarysów utworu po zmontowanie teledysku. - W tym czasie doświadczałam wielu skrajnych emocji. Z nikim tej decyzji nie konsultowałam. Wiedziałam, co usłyszę – to dużo pieniędzy, to się nie zwróci, to się nie opłaca, ludziom nie można ufać. Ta świadomość przerażała, jednak bardziej przerażało mnie to, że jeśli nie spróbuję, to będę żałować. Cóż, spróbowałam. Było warto. Te doświadczenia mnie wzmocniły i dały wiatru w żagle. Moje plany na przyszłość powoli się krystalizują. Mam dużo pracy w związku ze swoją działalnością artystyczną, ale lubię to robić, zwłaszcza że mój utwór został bardzo dobrze przyjęty. Mam nadzieję, że kolejne też będą.

Teledysk "Nie będę inna" można obejrzeć na kanale YT Magdaleny Bahonko ⇒ Magdalena Bahonko .

Karierę piosenkarki warto śledzić na jej profilu społecznościowym ⇒ Magdalena Bahonko FB

______________
Tekst: Magdalena Bahonko
Zdjęcia: Aleksandra Lewczuk

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny