YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Majówka upłynęła im w sportowym klimacie

20 maja 2021 23:11:01 | autor: Justyna Madan
Za nami turniej Majówka Cup 2021, który odbył się w Międzyrzecu Podlaskim. - Potraktowaliśmy go jak przygotowanie do Eliminacji Mistrzostw Województwa Lubelskiego w kategorii dwójek, trójek i czwórek Kinder+Sport - mówi trener Wojciech Więckowski.

Międzyrzecka Majówka Cup 2021 (fot. Wojciech Więckowski)

Podczas sportowej majówki wystartowało 15 zawodników w kategorii jedynek i trzy drużyny w szóstkach siatkarskich. - Organizacja turnieju przebiegła sprawnie i bez zakłóceń, można powiedzieć, że po tak długiej przerwie: "z uśmiechem na twarzy" oraz z nagrodami dla uczestników. Za pierwsze miejsce w szóstkach Puchar MOSiR trafił do juniorek z Międzyrzeca Podlaskiego, natomiast w jedynkach Puchar Radnego Konrada Karwowskiego zdobył Jakub Jurkowski - mówi trener i współorganizator wydarzenia Wojciech Więckowski.

Każdy z zawodników otrzymał dyplom, nagrodę MiLAGRO a dla najlepsi pamiątkowe koszulki od UKS TRÓJKA. - W ogólnej klasyfikacji po pięciu turniejach jedynek nagrody Da Grasso otrzymali Karolina Matacz i Bartłomiej Oleksiuk. Myślę, że turniej spełnił swoje zadanie dzięki czemu nasi zawodnicy UKS TRÓJKA dobrze radzili sobie w rozgrywkach wojewódzkich Kinder+Sport - dodaje Wojciech Więckowski.

MVP turnieju „Jedynek”: Karol Karwowski.
MVP turnieju „Szóstek”: Zuzanna Mróz (MŁODZICZKI, nr 12).
Konkurs z nagrodą Da Grasso „JEDYNEK” – odbicia oburącz górnego do kosza: Filip Lubiejewski.

Kolejność końcowa 5/5 turniejów „Jedynek”:
1. Jakub Jurkowski 25pkt.,
2. Karol Karwowski 22pkt.,
3. Jakub Szyndler 20pkt.,
4. Aleksandra Śliwa 19pkt.,
5. Bartłomiej Oleksiuk 18pkt.,
6. Iga Romowska  17pkt..
7. Filip Lubiejewski 16pkt.,
8. Karolina Matacz 15pkt.
9. Tomasz Więckowski 14pkt.,
10. Hiacynta Maksymiuk 13pkt.,
11. Zuzanna Śliwa 12pkt.,
12. Irmina Jasińska 11pkt.,
13-15. Daria Sidorczuk, Magdalena Kaniuch, Patryk Zalewski 10pkt..

Klasyfikacja generalna po 5/5 turniejów „Jedynek”:
Chłopcy:
1. Bartłomiej Oleksiuk 105pkt.,
2. Jakub Jurkowski 95pkt.,
3. Jakub Szyndler 89pkt.,
4. Tomasz Więckowski 80pkt.,
5. Karol Karwowski 79pkt.,
6. Szymon Głuchowski 59pkt.,
7. Szymon Szpura 52pkt.,
8. Patryk Zalewski 45pkt.,
9. Filip Lubiejewski 34pkt.,
10. Aleks Waszczuk 18pkt.,

Dziewczęta:
1. Karolina Matacz 96pkt.,
2. Iga Romowska 95pkt.,
3. Aleksandra Śliwa 91pkt.,
4. Irmina Jasińska 81pkt.,
5. Martyna Małachwiejczyk 64pkt.,
6. Magdalena Kaniuch 49pkt.,
7. Daria Sidorczuk 29pkt.,
8. Zuzanna Śliwa 27pkt.,
9. Natalia Lewandowska 25pkt.,
10. Zuzanna Stefaniuk 17pkt.,
11. Julia Babicka 16pkt.,
12.  Aleksja Gmur 15pkt.,
13. Hiacynta Maksymiuk 13pkt.

Spotkania turnieju „Szóstek” do dwóch wygranych setów do 25 pkt.:
1. KRASNALE SOS – JUNIORKI 0:2,
2. KRASNALE SOS – MŁODZICZKI SOS 0:2,
3. JUNIORKI – MŁODZICZKI SOS 2:0.

Kolejność końcowa turnieju „Szóstek”:
1. JUNIORKI UKS TRÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI
(kapitan Łucja Niestoruk, Julia Węgrzyniak, Natalia Łosicka, Aleksandra Szabaciuk, Alicja Więckowska, Karol Więckowski),
2. MŁODZICZKI SOS UKS TRÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI
(kapitan Zuzanna Mróz, Aleksandra Marciniuk, Julia Hryciuk, Izabela Jeleszuk, Maria Stefaniuk, Amelia Cisak),
3. KRASNALE SOS UKS TRÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI
(kapitan Kacper Chilicki, Karol Więckowski, Antoni Kudzio, Gabriel Pióro, Krystian Kociński, Jakub Szyndler, Bartłomiej Oleksiuk, Filip Lubiejewski).


 

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male