Marsz i odznaczenia podczas listopadowych obchodów

Aktualności 1 zdjęcie

Wójt Gminy Międzyrzec Podlaski, proboszcz Parafii pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Krzewicy, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury z siedzibą w Wysokim oraz dyrektor PSP w Krzewicy zapraszają na "Gminne Obchody Narodowego Święta Niepodległości", które rozpoczną się mszą świętą w Krzewicy. W programie także "Marsz ze światłem" i wręczenie tytułów Honorowy Obywatel oraz Zasłużony dla Gminy.

Program uroczystości:

15:30 kościół pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Krzewicy – msza święta dziękczynna za wolność

16:00 „Marsz ze światłem” – wymarsz spod kościoła do PSP w Krzewicy - organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą lampionów

16:15 Publiczna Sszkoła Podstawowa im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Krzewicy – wręczenie tytułów Honorowy Obywatel Gminy Międzyrzec Podlaski oraz Zasłużony dla Gminy Międzyrzec Podlaski, część artystyczna i wspólne śpiewanie z udziałem społeczności gminy Międzyrzec Podlaski

Dodaj komentarz:
Dodaj swój komentarz:


Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte

Podobne artykuły: