YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Mecz rodzice kontra dzieci

29 lipca 2020 20:00:00 | autor: Anna Ostapiuk
Na boisku w Rzeczycy odbył się wielki mecz, w którym drużyny przeciwne wypełnili rodzice i ich dzieci z Mini Akademii Żak.

Mecz rozegrany pomiędzy rodzicami i ich dziećmi - zawodnikami Mini Akademii Żak (fot. Krzna Rzeczyca)

W rodzinnym meczu Mini Akademii Żak Krzna Rzeczyca, której przyświeca hasło "Krzna Rzeczyca to wielka rodzina", wzięli udział zawodnicy oddziałów w Rzeczycy, Krzewicy, Misiach, Rogoźnicy i Drelowie oraz ich rodzice. Na koniec na boisku zostały wlączone zraszacze, co okazało się największą atrakcją dnia dla utrudzonych piłkarzy obu przeciwnych drużyn. - Cieszy nas fakt, że rodzice czynnie zaangażowali się w mecz i walczyli na boisku do utraty tchu - podsumowują wydarzenie organizatorzy. Wśród rodziców zdobywcą największej ilości bramek został Jacek Witek, a wśród dzieci Czarek Zieńczuk. W organizację wydarzenia włączyli się trenerzy Kamil Gałecki, Paweł Woliński Paweł Orłowski.

- Liczymy, że po sytuacji związanej z pandemią w końcu wszystko zacznie funkcjonować normalnie. Wróciliśmy z treningami dla dzieci we wszystkich oddziałach, zaczęliśmy pełną rekrutację uzupełniającą do wszystkich oddziałów oraz wszystkich roczników. W okresie wakacyjnym trenujemy normalnie, oczywiście zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa odnośnie COVID - zapewnia prezes klubu Łukasz Łosicki. - Już niebawem rusza liga i zaczniemy na nowo pełne emocji widowiska piłkarskie, na które już teraz zapraszam serdecznie.

Rekrutacja jest w trakcie, dzieci chętne do udziału w zajęciach można zgłaszać pod numerem telefonu 888 842 816

____________________________________________
Źródło: Ł. Łosicki, Mini Akademia Żak Krzna Rzeczyca

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male