Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
5.6°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Medale na złote gody

19 grudnia 2021 10:26 | autor: redakcja/Urząd Miasta

Burmistrz Zbigniew Kot pogratulował małżonkom z Międzyrzeca Podlaskiego, którzy w tym roku świętują złote gody. Wręczył im również medale za długoletnie pożycie małżeńskie nadane przez Prezydenta RP.

Jubileuszu 50 lat pożycia małżeńskiego doczekało 37 par. To osoby, które ślubowały sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską w 1970 r. Lista jubilatów wygląda następująco:

Krystyna i Zdzisław Berendtowie, Zofia i Henryk Boguccy, Marianna i Stanisław Borowikowie, Zofia i Andrzej Capowie, Anna i Marian Cholewowie, Władysława i Jerzy Demidowiczowie, Stanisława i Ryszard Domańscy, Marianna i Zygmunt Drozdowscy, Krystyna i Stanisław Howorusowie, Krystyna i Romuald Hrehorowiczowie, Ewa i Ryszard Kalinowscy, Krystyna i Edward Kieczkowie, Danuta i Roman Kozłowscy, Alicja i Stanisław Krasowscy, Marianna i Stanisław Lesiukowie, Danuta i Zenon Łosiccy, Krystyna i Henryk Malczukowie, Marianna i Janusz Malczukowie, Krystyna i Stanisław Matejukowie, Barbara i Adam Nowosielscy, Ewa i Czesław Nowoszowie, Barbara i Adam Petruczenkowie, Halina i Zdzisław Prokopowiczowie, Barbara i Andrzej Pszczółkowscy, Krystyna i Roman Siedleccy, Halina i Tadeusz Stefaniukowie, Marianna i Wacław Stefaniukowie, Wanda i Henryk Stelmachowie, Helena i Józef Tarasiukowie, Grażyna i Krzysztof Tomczukowie, Henryka i Tadeusz Tomczukowie, Ewa i Henryk Trochimiukowie, Krystyna i Wiesław Turykowie, Zyta i Andrzej Tuszowie, Irena i Aleksander Warpasowie, Stanisława i Krzysztof Wierzbiccy, Grażyna i Stanisław Zaniewiczowie.

REKLAMA

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny