YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Międzyrzecka Majówka

27 kwietnia 2018 17:00:54 | autor: redakcja
Władze miasta zapraszają mieszkańców Międzyrzeca Podlaskiego do udziału w festynie z okazji Dnia Flagi i obchodach Święta Konstytucji 3 Maja.

 

Drugiego maja o godz. 11 na Placu Jana Pawła II, odbędzie się festyn z okazji Dnia Flagi. W programie: zabawa taneczna dla dzieci, konkursy sprawnościowe, balonowe cuda, pokaz baniek mydlanych oraz zabawy ze szczudlarzem i Kubusiem Puchatkiem. Podobnie jak rok temu burmistrz rozdawał będzie narodowe flagi.

Miejskie obchody Święta Konstytucji 3 Maja rozpocznie o godz. 12 uroczysta msza święta w kościele Chrystusa Króla. Po niej zebrani przemaszerują na Plac Jana Pawła II, aby złożyć kwiaty pod pomnikiem Bohaterów Miasta. Burmistrz i przewodniczący rady miasta wręczą okolicznościowe nagrody, a młodzież z Państwowej Szkoły Muzycznej oraz ZPO nr 3 przedstawi program artystyczny. O godz. 17.30 na Placu Jana Pawła II wystąpi Mała Orkiestra Dni Naszych z koncertem "piosenki mądrych dzieci".

W niedzielę 6 maja Komitet Budowy Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego zaprasza na Piknik Wojskowo-Patriotyczny. Impreza rozpocznie się o godz. 13 na placu przy plebanii kościoła św. Mikołaja. Organizatorzy zapowiadają obecność wojska i nnych służb mundurowych, które zaprezentują swoje uzbrojenie. Będą atrakcje dla dzieci oraz grill.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male