YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Międzyrzecki Wawrzyn dla Mistrzyni Europy

7 maja 2020 15:23:00 | autor: redakcja
Patrycja Waszczuk, Wojciech Lubański i Tadeusz Kot to laureaci tegorocznych Międzyrzeckich Wawrzynów. Otrzymają od burmistrza statuetki, dyplomy i nagrody finansowe.

Patrycja Waszczuk to niezwykle utalentowana szachistka. Ma w swoim dorobku wiele medali zdobytych w Mistrzostwach Polski. Jej największym dotychczasowym sukcesem jest wywalczenie w minionym roku złotego medalu w Mistrzostwach Europy Juniorów. Patrycja, która jest zawodniczką MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski, otrzyma Międzyrzecki Wawrzyn za osiągnięte wyniki sportowe.

Wojciech Lubański to trener KS Narwal Międzyrzec Podlaski. Jego podopieczni co roku dostarczają nam dużo radości swoimi wynikami w zawodach pływackich. Lubański trenuje m.in. medalistów Mistrzostw Polski – Jakuba Jakimiaka oraz Jakuba Celińskiego. Kapituła nagrody rekomendowała Lubańskiego w kategorii „trener prowadzący szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w krajowym lub międzynarodowym współzawodnictwie sportowym”.

Tadeusz Kot to przedsiębiorca i działacz sportowy od lat aktywnie zaangażowany w tworzenie jak najlepszych warunków organizacyjno-szkoleniowych oraz finansowych dla międzyrzeckich klubów. Otrzyma nagrodę w kategorii „osoba wyróżniająca się osiągnięciami w działalności sportowej”.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male