Międzyrzecki Wawrzyn dla Mistrzyni Europy
Patrycja Waszczuk, Wojciech Lubański i Tadeusz Kot to laureaci tegorocznych Międzyrzeckich Wawrzynów. Otrzymają od burmistrza statuetki, dyplomy i nagrody finansowe.
Patrycja Waszczuk to niezwykle utalentowana szachistka. Ma w swoim dorobku wiele medali zdobytych w Mistrzostwach Polski. Jej największym dotychczasowym sukcesem jest wywalczenie w minionym roku złotego medalu w Mistrzostwach Europy Juniorów. Patrycja, która jest zawodniczką MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski, otrzyma Międzyrzecki Wawrzyn za osiągnięte wyniki sportowe.
Wojciech Lubański to trener KS Narwal Międzyrzec Podlaski. Jego podopieczni co roku dostarczają nam dużo radości swoimi wynikami w zawodach pływackich. Lubański trenuje m.in. medalistów Mistrzostw Polski – Jakuba Jakimiaka oraz Jakuba Celińskiego. Kapituła nagrody rekomendowała Lubańskiego w kategorii „trener prowadzący szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w krajowym lub międzynarodowym współzawodnictwie sportowym”.
Tadeusz Kot to przedsiębiorca i działacz sportowy od lat aktywnie zaangażowany w tworzenie jak najlepszych warunków organizacyjno-szkoleniowych oraz finansowych dla międzyrzeckich klubów. Otrzyma nagrodę w kategorii „osoba wyróżniająca się osiągnięciami w działalności sportowej”.
Dodaj komentarz:
Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
Lubański za start w wyborach w komitecie radnego powiatowego.
autor: Kpina
wawrzyn
Gratulacje wszystkim nominowanym!!!
autor: gosc
Najczęściej czytane
1
Dziki spacer przez Międzyrzec. Odyniec miał własny plan na czwartek
Prawdziwy twardziel pojawił się w czwartek, 4 czerwca, na ulicy Warszawskiej w Międzyrzecu Podlaskim. Młody odyniec ważący około 80 kilogramów urządził sobie spacer przez miasto, a później przez kilka godzin skutecznie opierał się próbom uśpienia i wywiezienia do lasu.
Ostatnio komentowane
1
Dziki spacer przez Międzyrzec. Odyniec miał własny plan na czwartek
Prawdziwy twardziel pojawił się w czwartek, 4 czerwca, na ulicy Warszawskiej w Międzyrzecu Podlaskim. Młody odyniec ważący około 80 kilogramów urządził sobie spacer przez miasto, a później przez kilka godzin skutecznie opierał się próbom uśpienia i wywiezienia do lasu.
Podobne artykuły:
3
16
Wipasz wsparł młodych sportowców z Szóstki
Firma Wipasz S.A. wraz z Fundacją "Wipasz Pomocna Dłoń" przekazała uczniom Szkoły Podstawowej w Szóstce darowiznę w wysokości 5 tys. zł na zakup sprzętu sportowego. Okazane wsparcie ma pomóc dzieciom i młodzieży w rozwijaniu pasji, aktywności fizycznej i budowaniu sportowych talentów.
0
Agnieszka Radzikowska z tytułem Trenera Personalnego Roku!
Agnieszka Radzikowska niemal każdy dzień spędza na siłowniach lub treningach grupowych, które prowadzi dla osób chcących poprawić kondycję i spędzać aktywnie czas. Napędza ją chęć wspierania innych i zaufanie, jakim obdarzają ją, jako trenera personalnego, liczni podopieczni. A oni odwdzięczają się nie tylko zaangażowaniem w codzienne treningi, ale też swoimi głosami przyczynili się do sięgnięcia przez nią po tytuł Trenera Personalnego Roku, nie tylko na arenie wojewódzkiej, ale również ogólnopolskiej.
0
Wesprzyj Rogoźnicę swoim głosem w walce o 30.000 zł
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy jako jedna z dwudziestu szkół w Polsce zakwalifikowała się do II etapu konkursu #AleAkcja z Pekao. Nagrodą jest sprzęt sportowy o wartości 30.000 zł. Aby wspomóc placówkę w drodze do zwycięstwa należy oddać codziennie swój głos na prezentowany przez nią film.
0
Szkoła z widokiem na sport
"Staramy się wyrobić w dzieciach pewien nawyk i głód aktywności fizycznej, zaszczepić w nich poszukiwanie pasji...". Program wspierania sportowych talentów to jeden z atutów szkoły, dla której priorytetem jest stwarzanie uczniom najlepszych warunków do samorealizacji i osiągania sukcesów na miarę ich osobistych możliwości.