YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Młody rozbójnik

20 sierpnia 2018 14:22:02 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Kryminalni z międzyrzeckiego Komisariatu Policji zatrzymali 19-latka, który był sprawcą "kradzieży rozbójniczej" do której doszło w jednym z lokali usługowych na terenie miasta.

Fot. KMP Biała Podlaska

 

10 sierpnia do jednego z lokali usługowych w Miedzyrzecu Podlaskim przyszedł mężczyzna, który zażądał od pracownicy wydania gotówki. Gdy ta mu odmówiła sprawca sam wyjął pieniądze z kasetki, w której były przechowywane. Aby utrzymać się w posiadaniu gotówki użył siły fizycznej wobec mężczyzny, który wchodził do lokalu. Łupem sprawcy padło ponad 3 tys. złotych.

Kryminalni z międzyrzeckiego komisariatu ustalili personalia mężczyzny podejrzewanego o dokonanie tego czynu. 19-letni mieszkaniec powiatu łukowskiego został zatrzymany do wyjaśnienia. - W rozmowie z policjantami tłumaczył, że jego zachowanie spowodowane było faktem, iż właściciel lokalu, nie wypłacił wynagrodzenia jego dziewczynie, która wcześniej tam pracowała – poinformowała Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do winy. W miniony piątek prokurator rejonowy zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży rozbójniczej zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (20 sierpnia 2018 21:47:03) Brak wypłaty wynagrodzenia też powinien być zbadany. Nie chcemy nieuczciwych pracodawców w tym mieście. autor: Cf
    (20 sierpnia 2018 19:52:55) Ds Jednego pruhniaka mniej już niedługo on Jeszce więcej mniej capiszi autor: Ds
    logo male