Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
-3°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

MOK zaprasza do kolędowania

7 stycznia 2022 22:49 | autor: redakcja

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież z międzyrzeckich szkół do udziału w II Konkursie Kolęd i Pastorałek.

Tradycja kolędowania ma w Miejskim Ośrodku Kultury długą tradycję. Niestety, z powodu epidemii koronawirusa i niedostępności sali widowiskowo-kinowej, MOK po raz kolejny musiał zrezygnować z organizacji swojej cyklicznej imprezy – Przeglądu Kolędniczego.

W zamian proponuje Konkurs Kolęd i Pastorałek, który po raz pierwszy zorganizowano rok temu. Impreza jest adresowana do dzieci i młodzieży szkolnej z Międzyrzeca Podlaskiego. Aby wziąć w niej udział wystarczy nagrać własne wykonanie kolędy lub pastorałki, a film (lub link do filmu) przesłać na maila: kultura@miedzyrzec.pl . Należy pamiętać, aby do nagrania dołączyć imię i nazwisko wykonawcy oraz nazwę szkoły lub przedszkola, do której uczęszcza dana osoba.

Kolędy mogą być wykonane a capella, z elektronicznym podkładem lub akompaniamentem. Nagrania trzeba przesłać do 23 stycznia, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone 26 stycznia o godz. 18 na facebookowym profilu MOK.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy, a najlepsi nagrody finansowe. Laureaci zostaną również zaproszeni do zaprezentowania się publiczności na żywo, podczas Przeglądu Kolędniczego 2023.

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny