YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

MOK zaprasza do teatru

23 września 2019 13:13:40 | autor: redakcja
12 października Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na sztukę "Kantata na cztery skrzydła", w wykonaniu aktorów Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Tekst napisał Robert Brutter, autor scenariuszy popularnych seriali TVP, takich jak „Ranczo” i „Rodzina zastępcza”.

"Kantata na cztery skrzydła" to sztuka na podstawie tekstu Roberta Bruttera, autora scenariuszy bardzo popularnych seriali TVP takich jak „Ranczo” i „Rodzina zastępcza”. Twórczość Bruttera pełna jest opisów naszego codziennego życia z jego emocjami, porażkami i sukcesami, z nutką autoironii i tego co lubimy najbardziej: przesłania, że z każdej beznadziejnej sytuacji jest wyjście. Brutter uczy nas zdrowego dystansu do siebie i tolerancji do innych.

„Kantata na cztery skrzydła” jest taką właśnie opowieścią. O dziewczynie, która pod wpływem ogromnego poczucia winy, pragnie odebrać sobie życie. Lecz oto… pojawiają się dwaj aniołowie, którzy usiłują ją od tego zamiaru odwieść.

Opowieść, w której łzy mieszają się z ogromną dawką śmiechu, daje gwarancję świetnej zabawy, zwłaszcza, że w spektaklu grają znakomici aktorzy Sceny Teatralnej Miasta Siedlce : Ula Gotowicka, Robert Protasewicz i Maciej Czapski. Reżyserem spektaklu jest Waldemar Koperkiewicz.

Bilety (25 zł) w przedsprzedaży dostępne w sekretariacie MOK przy ulicy Warszawskiej 37 w godz. 9.00 - 15.30. Rezerwacja telefoniczna: 83 371 78 07.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male