YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

MOK zaprasza na koncert

3 grudnia 2019 20:46:48 | autor: redakcja
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza w sobotę 7 grudnia do sali widowiskowo-kinowej na koncert "Mikołajki Rockowe".

Impreza rozpocznie się o godz. 18, wstęp wolny. Jej gospodarzem będzie dobrze znana międzyrzecka ekipa Black Orange. Zespół powstał w 2018 roku i występował m.in. podczas Dni Międzyrzeca. W obecnym składzie gra rocka, funkyrocka i bluesa. Tworzą go Maja Rynn, Artur Rynn, Leszek Korpysz oraz Krystian i Maciek Firlej.

Black Orange zaprosil do udziału w koncercie dwie bialskie formacje. Pierwszą z nich jest Blues Magic Brothers - zespół założony w Białej Podlaskiej w 2006 r. przez Dominika Kanderskiego - wokalistę i lidera oraz Jakuba Sowę - gitarzystę. Skład zespołu przez kolejne lata stopniowo poszerzał się o kolejne instrumenty. Obecnie tworzy go pięć różnych osobowości muzycznych. Od momentu powstania ideą przewodnią zespołu było granie piosenek z okolic bluesa i rocka z repertuaru znanych i mniej znanych wykonawców tych gatunków. Koncerty Blues Magic Brothers to kalejdoskop nastrojów i klimatów, w których każdy słuchacz znajdzie coś dla siebie. Atutem zespołu jest to, że każdy koncert jest inny i każdy z członków wkłada zawsze całe serce w granie, co w rezultacie wytwarza niezapomniany klimat i wytwarza mnóstwo pozytywnej energii. Skład: Dominik Kanderski – wokal, gitara prowadząca, harmonijka ustna; Jakub Sowa „O.W.L” - gitary; Łukasz Sokołowski – gitary; Piotrek Patejuk „Patej” – bas; Wojciech Zaręba „Długi” - perkusja.

Blues Magic Brothers

Drugi z zaproszonych wykonawców to bialski L.A. Project, który powstał pod koniec 2018 roku z inicjatywy wokalisty Adriana Litewki. Grają "muzykę zróżnicowaną", głównie pop-rock. Na ich koncertach można usłyszeć covery takich wykonawców jak Bracia, Budka Suflera, Alan Persons Project, Marillion. Muzycy intensywnie pracują również nad własnym repertuarem. Zespół tworzą: Wojtek „DŁUGI” Zaręba – perkusja; Artur „GWÓŹDŻ” Rynn – bas; Mariusz Chwedoruk – instr. Klawiszowe; Marek Kowalczyk – gitara; Ewa Chwedoruk – chórki; Wiola Majewska – chórki; Adrian Litewka – wokal.

L.A. Project

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male