YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Moll Ass Band zagrają online

6 sierpnia 2020 16:29:52 | autor: Justyna Madan
Arto OVO Centrum Praktyk Artystycznych nie rezygnuje z kreatywnych działań i stara się cały czas dostarczyć mieszkańcom rozrywkę. Poza różnymi warsztatami dla dzieciaków, tym razem Art OVO, w ramach akcji kultura w sieci, postanowiło zorganizować koncert online. Wystąpi zespół Moll Ass Band z Radzynia Podlaskiego.

Zespół Moll Ass Band gra dynamicznego rocka z korzeniami w bluesie lub jak sami to określają bluesa z korzeniami w rocku. Nie zamykają się w określone ramy, często ze swoją artystyczną wizją dążą pod prąd, mają nieograniczone pokłady energii, a na swoim koncie już kilka nagród na ogólnopolskich festiwalach. Skład zespołu to Wojciech Molas Gil - gitala i wokal, Marcin Melchior - perkusja, Krzysztof Piorun Idzikowski - gitara, Robert Bohen Bosko - bas.

Koncert, w ramach akcji Kultura w sieci odbędzie się w piątek, 21 sierpnia o godzinie 19:00. To niepowtarzalna okazja, żeby posłuchać dobrej muzyki nie zdejmując kapci. Koszt biletu to: 15 zł (rozwój kultury w sieci). Więcej szczegółowych informacji na temat sposobu dostępu do koncertu online Art OVO poda wkrótce na swoim koncie na Facebooku.
 

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (7 sierpnia 2020 19:06:03) skąd Nikt nie wie skąd ta wspanała młodzież? Ciekawe o czym śpiewają!!! autor: gośc
    (6 sierpnia 2020 22:35:17) skąd A skąd ta wspaniała młodzież? autor: gośc
    logo male