MOSiR zaprasza na korty
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował, że zakończył renowację i przygotował do nowego sezonu korty tenisowe na stadionie przy ul. Pszennej 3.
Osoby, które dopiero myślą o nauce gry w tenisa, mogą skorzystać ze wskazówek instruktora Kamila Pawłowskiego. Będzie go można spotkać na kortach w soboty, w godz. 11-12. (foto: MOSiR)
Dodaj komentarz:
Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
Cała kasa idzie na "kopaczy" nie związanych z Miedzyrzecem. A oni jak te ogóry, będą kisić się w IV lidze, aż spadną, bo przyjdzie nowy burmistrz i będzie miał inne plany. Ewentualnie ten sam zarząd co przed laty, spuści do B klasy, drużynę.
autor: Gość
...
Głupie gadanie. Z pustego i Salomon nie naleje. A wymagania jak widać ... tylko korty bo gra kilka osób. Pisanie że po stadionie przechadzają się pracownicy - ile? Raptem dwóch? Którzy mają też inne obiekty do obskoczenia i "przechadzania się po nich". Każda rzecz musi być z certyfikatem. Nie da się kupić paru deseczek i zbić i pomalować. Bo w obecnych czasach wszystko musi spełniać normy i mieć odpowiednie certyfikaty a to kosztuje. Niestety ale koszenie trawy i pielęgnacja by była ładna murawa i zielona i służyła piłkarzom też kosztuje. A wymagania że tylko korty ... są śmieszne. Na żwirowni też każdy chce mieć boisko do korzystania, sprawny plac zabaw czy czystą plażę.
autor: 123
Boruchu,gościu czy jeszcze jakoś weź tabletki.
autor: ........
Korty
Korty zawsze były zaniedbane bo to bardzo drogi sport a chętnych do zapłaty biletów brakuje każdy chciałby za darmo wejść jak za komuny.
autor: z międzyrzeca
Ech
Po co ta pusta gadka
autor: Wstyd
Nie zwalniać! Zatrudnić zastepce, sekretarkę, kierownika, zastepce kierownika,stróża, sprzataczke i jednego pracownika...
autor: gość
Po co ?
Po co ? Tak to można mówić to po co stadion po co lodowisko po co basen zamknąć to dyrektora zwolnić bo po co on jak nic niema ?
autor: Ja
Po co? Czy sie stoi czy się lezy ... dyrektorzy z zasiedzenia. Kasy nie ma.
autor: gość
Wstyd
Jestem tego samego zdania co poprzednicy ale To co się dzieje dookoła kortów to masakra jest , czy dużo roboty jest kupić 200 deseczek równej długość i przykręcić na te trybuny żeby można było usiąść i pomalować je ? Pracowników MOSIR dużo się kręci w dzień po stadionie…
autor: Wstyd
Wstyd
Dokładnie 200 kilo mączki nie załatwi sprawy wstyd , mogli by tez dookoła kortów coś zrobić np te trybuny od strony kartów bez szczebelek naprawić dookoła tuj nasadzić , bo ludzie przyjeżdzają i się na to patrzą a pracownicy MOSIR trawę kosza na stadionie tylko…
autor: Ja
Korty
Renowacja kortów? Niech te pajace się nie kompromitują, rzucą 200kg mączki na kort, przejadą walcem, i oni to nazywają to renowacją ???????? Chłopaki z Międzyrzeca w ostatnich latach musieli po zimie sami własnymi rękami ogarniać korty. Gdyby nie oni, zamiast kortów ziemnych, dzisiaj na Pszennej byłyby korty trawiaste, wstyd!!!
autor: Wstyd
Najczęściej czytane
1
Dziki spacer przez Międzyrzec. Odyniec miał własny plan na czwartek
Prawdziwy twardziel pojawił się w czwartek, 4 czerwca, na ulicy Warszawskiej w Międzyrzecu Podlaskim. Młody odyniec ważący około 80 kilogramów urządził sobie spacer przez miasto, a później przez kilka godzin skutecznie opierał się próbom uśpienia i wywiezienia do lasu.
Ostatnio komentowane
1
Dziki spacer przez Międzyrzec. Odyniec miał własny plan na czwartek
Prawdziwy twardziel pojawił się w czwartek, 4 czerwca, na ulicy Warszawskiej w Międzyrzecu Podlaskim. Młody odyniec ważący około 80 kilogramów urządził sobie spacer przez miasto, a później przez kilka godzin skutecznie opierał się próbom uśpienia i wywiezienia do lasu.
Podobne artykuły:
0
Inauguracja Roku Międzyrzeckiego Sportu
2026 rok ma być wyjątkowy dla środowiska sportowego w Międzyrzecu Podlaskim. Wszystko za sprawą ustanowienia Roku Międzyrzeckiego Sportu – inicjatywy, która ma przypomnieć historię lokalnych sukcesów, wybitnych zawodników oraz trenerów, którzy przez lata budowali sportową tożsamość miasta.
0
Chcą kręcić kilometry dla miasta
Miasto Międzyrzec Podlaski chce walczyć o tytuł Rowerowej Stolicy Polski 2024. Od 20 marca do 21 maja zainteresowani mieszkańcy mają uczestniczyć w treningach i sprawdzać swoją formę przed decydującym starciem – czerwcową rywalizacją, w której wszyscy będą kręcić kilometry dla swoich miast lub gmin.
9